This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy Note 4 çok büyük bir ihtimalle resmi olarak 3 Eylül tarihinde tanıtılacak. Bu gerçek elbette sızıntıları engellemiyor aksine daha da arttırıyor. Sızan görüntüler hepimizin olmasını umduğumuz üç taraflı ekranı da başka bahara bırakıyor.

note4 box leak phonearena
© Phone Arena

Kutuya bakılırsa cihaz oldukça serinin önceki cihazlarına benziyor. Ayrıca ekrandaki tarih de 15 Eylül Salı’yı göstermekte. Acaba bu bir mesaj mı? Yine de bunun açıklanma tarihi olacağını sanmıyoruz çünkü ayın 1’i Pazartesi oluyor, Salı değil.

note 4 leak front back
© GSM Arena

Eğer sızan fotoğraflar cihaza aitse çok da bir şey değişmemiş. Arkadaki deri görünüm aynı. Aynı şekilde Galaxy S5’te yer alan tansiyon ölçer Note 4’e de konulmuş görünüyor. Öndeki başlangıç tuşu da çok büyük ihtimalle parmak izi tarayıcıya sahip olacak. Zaten Galaxy S5 sahip olup bu olmasa saçma olurdu. Retina tarayıcısına gelince tam bir muamma fakat bence cihazda yer almayacak.  Son olarak sızan görüntülerden cihazın çevresinin metal kaplama olduğu görünmekte. Ne kadar metal orası da tartışılır, bekleyip göreceğiz.

Siz bu sızan görüntülerle ilgili ne düşünüyorsunuz? Beklentileriniz bu doğrultuda mıydı?

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • NOTE 3 İLE arasında pek fark olacağını düşiünmüyorum kameraları mp daha yüksek olabilir,LG G3 DE gördüğümüz lazer odaklamada olabilir .Fiyatı her zmnki gibi türkiyede ucuk olur samsung artık revizyon telefon üretmeye başladı telefonlarını tabletlerinin hatalarını giderip yeni bir cihazmıs gibi satıyor halbuki sadece göz boyuyorlar ee tabi bilmeyen kullanıcılarda aaa note 4 çıkkmıs diyip alıyor.Samsung dan daha farklı yeni tasarım ürünleri bekliyorum

  • cem sezen 12.Ağu.2014 Link to comment

    bence tutmaz..Samsung bence gösterişe ve dizayna biraz daha önem vermeli...klasik duruşunu biraz değiştirmeli

  • cok guzel duruyo ins bu sekilde cikar

  • Ozgur T. 12.Ağu.2014 Link to comment

    Fiyatının nasıl olacağı önemli.iPhone 6 gibi yüksek bir fiyat ile geleceğini düşünüyorum.Şahsen tasarım hoşuma gitti.Ekran boyutunun Note 3 ile aynı olduğu söyleniyor;buna karşı çerçeveler Note 3 e göre daha ince...Kasa boyutlari Note 3ten daha küçük olabilir.G3un de çerçeveler ince fakat ekranın içinde sanal tuş olmasını sevmiyorum.Bunları Nexus 5 kullanıcısı olarak yazıyorum.Telefondan çok memnunum fakat kapasitif tuşlar bana hep daha kullanışlı geliyor.Bu arada Note 4'ün satışlarını hangi işlemci ile geleceğide etkileyecektir.

  • cercevenin bnce metal olmasi plastik olmasndan kat be kat daha iyi. gorunus itibariyle guzel acaba sistem ozellikleri nasil olucak

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!