This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
33 Shares 7 comments

Samsung Galaxy Note 5 UHD 2160×3840 pixel çözünürlüğe sahip olacak

Samsung bu sefer de rahat durmayacak gibi rakiplerine oranla üst seviye cihaz çıkartan Güney Koreli firma Note 5'te yine ilkleri deneyecek.

Highlight recent changes

samsung display slide 1
Samsung Galaxy Note 5 UHD Süper Amoled ekranla gelecek! / © PhoneArena

Samsung, Note 4 ile istediği başarıyı elde edememiş, başarının aksine ilk defa kullandığı metal kasa yüzünden şebeke problemleri yaşayarak kullanıcılarına hayal kırıklığı yaşatmıştı. Umarız ki aynı hatayı Note 5 serisinde yapmazlar. PhoneArena sitesi üzerinden ulaştığımız bilgilere göre Note 5'in UHD Süper Amoled ekran ile geleceği ve 2160×3840 pixel çözünürlüğe sahip olacağı yönünde.

Samsung Galaxy Note 5 hangi işlemciyi kullanacak? 

Samsung Note 5 gündeme gelmeye başladı.Tıpkı Galaxy S6 modelinde olduğu gibi bir Edge modelinin de olacağı yine söylentiler arasında. Çift kenarlı (Edge) modelinin ekranı 5.78 inç. ve normal düz kenarlı Note 5'in ekranı ise 5.89 inç. olacak. Pixel yoğunluğunun tavan yapacağı Note 5 Edge modelinde 762ppi, normal modelinde ise 748ppi gibi yüksek pixel yoğunluğu olacak. Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz Samsung Galaxy Note 5 ne gibi yenilikler sunacak açıkcası şimdiden merak konusu. Çıktığı her döneme damga vuran Note serisi bakalım bu seferde adından çokca söz ettirebilecek mi?

Sizler Galaxy Note 5'in bu özellikleri hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Kaynak: PhoneArena

7 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!