This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung'un yeni tableti Galaxy Note Pro bu mu?

Samsung'un çıkaracağı iddia edilen 12.2 inç büyüklüğündeki yeni tablet Galaxy Note Pro'ya ait olduğu belirtilen bazı fotoğraflar Güney Kore medyasına sızdı.  

galaxy note pro 12 2 leak
© CDP Korea

Güney Kore medyasında yayınlanan fotoğraflarda Samsung'un hazırlıklarına başladığı söylenen 12.2 inç büyüklüğündeki tablet bilgisayar Galaxy Note Pro'nun ilk fotoğrafları yayınlandı. Cdpkorea adlı sitede yayınlanan fotoğrafların söz konusu cihaza ait olup olmadığına dair elimizde kesin bir bilgi bulunmasa da, fotoğrafta görülen gerçekten Samsung'un tasarım çizgilerini andıran bir tablet. Son derece ince görünen cihazın, arkaya dönük bir kamerasının olduğu ve Samsung'un Note 3'ün arka yüzeyinde kullandığına benzer suni deriye benzer bir malzemeyle kaplı olduğu görülüyor. 

Tabii Samsung'dan bu konuda henüz resmi bir açıklama gelmiş değil ama fotoğrafın yayınlandıktan kısa bir süre sonra söz konusu Kore sitesinden kaldırılmış olması gerçekten bu cihaza ait olabileceğini düşündürüyor. Bu son zamanlarda dedikodusu çıkan Galaxy Note Pro'ya değilse bile, muhtemelen şirketin hazırladığı bir başka geniş ekranlı tablete ait olabilir. 

Galaxy Note Pro'nun yakın zamanda, hatta belki Ocak ayında ABD'de düzenlenecek olan CES 2014 etkinliğinde resmi olarak tanıtılması beklenirken, Samsung'un 2014 yılı içinde tablet serisini Galaxy Tab Pro 10.1, Galaxy Tab Pro 8.4 ve Galaxy Tab 3 Lite gibi ürünlerle daha da genişleteceği söylentiler arasında.

Vasıtasıyla Android Authority Kaynak: CDP Korea

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!