This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung'un esnek ekranlı telefonu Galaxy Round yolda

Samsung’un beklenen esnek ekranlı akıllı telefonu hakkında elde ne bir fotoğraf, ne de güvenilir bir bilgi var. Ancak Samsung böyle bir projenin varlığını resmen açıkladığından beri, cihaz teknoloji basınında sıkça konuşulur oldu. Samsung’la bağlantılarıyla tanınan Sammobile haber sitesinde, bir Koreli medya kaynaklı haberde, cihaza Galaxy Round ismi verileceği ve bu haftanın sonuna kadar hakkında açıklama yapılacağı söyleniyor.

2013100609285190267 1
© Asiae

Galaxy Round (Galaxy Yuvarlak) akıllı telefonunuza pek koymak isteyeceğiniz bir isim değil. Herhalde Samsung bu ismi, sızdırılan haberleri takip etmek için geçici olarak kullanıyor. Cihazın ekranı cam yerine plastik alt maddeden oluşacak. Bu sayede ömrü daha uzun, üretim masrafları daha az olacak. Cihazın özelliklerinin aynen Note 3 gibi olması beklense de, Galaxy S3 bazlı olacağına dair başka söylentiler de mevcut.

Galaxy Round’un fiyatının oldukça pahalı olacağı konuşuluyor çünkü Samsung bu cihazı sınırlı sayıda üretecek. Ancak stylus kalem özelliği olmazsa, fiyatın düşeceği tahmin ediliyor. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak: Sammobile, Asiae

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!