This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S Duos: Çift SIM Kartlı ve Galaxy S3 Dizaynında

 

Kullandığınız hatların farklı avantajları olabilir. Biriyle ücretsiz mesaj gönderirken, diğeriyle belirli bir GSM operatörünü ücretsiz arayabilirsiniz Bu yüzden birden fazla hata sahip kullanıcılar oluyor. Bunun için çift SIM kartlı akıllı telefonları kullanmak çok daha rahat oluyor. Maalesef bu telefonların diğer özellikleri çoğu zaman gerçekten düşük oluyordu. Galaxy S Duos (S7562) cihazı yeni bir başlangıç yapabilir bu konuda.

Samsung Galaxy S3 dizaynına, ilk Galaxy S cihazının özelliklerine sahip olması ve çift SIM kart kullanımı cihazı kesinlikle enteresan kılıyor.

Samsung’un güncel olarak en öne çıkan akıllı telefonundan farklı özellikler ise bu şekilde:

  • 4 inç LCD ekran (800x480 piksel)
  • 1 GHz tek çekirdek SoC
  • 5 MP kamera
  • 512 MB RAM
  • Android 4.0

Tabii ki bu özellikler en üst sınıf teknoloji donanımlı akıllı telefonlara yetişmesi mümkün değil, fakat Android 4.0 donanımlı olması ve Galaxy S3 benzerliği ile şık bir dizayna sahip olması, cihazın satış rakamlarını olumlu etkileyebilir. Fiyat ve satış konusunda henüz bilgi verilmeyen Galaxy S Duos cihazı, TouchWiz, Android 4.0 ve 512 MB RAM donanımının ICS için bir problem oluşturmadığını ve böylece Samsung Galaxy S için de bir ICS güncellemesinin mümkünatını göstermiş oluyor.


Hangi GSM operatörlerinin bu akıllı telefonu satacağı da ilgi çeken bir konu. Zaten büyük rekabette bulunan operatörler böylece SMS kazançlarındaki azalmaların yanı sıra daha fazla zararla karşıya kalabilirler.

Kaynak: GSMArena

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!