This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S2 ve Galaxy Note Jelly Bean Güncellemesi Alacak

AndroidPIT ve benzer bir çok portal üzerinde Samsung’un önde gelen ürünü Samsung Galaxy S3  hakkında her gün onlarca haber yayınlanıyor. Ülkemizde de kendisine çok ciddi rağbet görmüş olan firmanın bir önceki bombası Samsug Galaxy S2 üzerine yazılan çizilen pek bir şey yok bugünlerde. Ayrıca iş dünyası tarafından tercih edilen geçtiğimiz günlerde dünya genelinde 10 milyon adetlik satış başarısını yakalamış Galaxy Note için de aynısını söylemek mümkün. Acaba bu ürünler ne zaman Jelly Bean güncellemesi alacak? 

SamMobile haber kaynağından edindiğimiz bilgilere göre Samsung Galaxy S2 ürününün güncellemeleri önümüzdeki 10 hafta içerisinde tamamlanmış olacak. Şu anda firma yetkilileri bu cihazların Jelly Bean sistemine optimizasyonunu çalışmalarını devam ettirmekteler.

Peki ama Samsung’un başka bir hit ürünü olan Galaxy Note için Jelly Bean güncellemesi olmayacak mı? Yine SamMobile haber kaynağına güncelleme yakın gelecekte gerçekleşecek fakat şu an için resmi olarak kabul edilmiş bir tarih yok.

Bu arada SamMobile haber kaynağının Samsung ile arasında resmi olarak bir ilişki bulunmamakta ve de bu haber kaynağından sızan bilgilerin herhangi bir resmi tabanı yok. Fakat sitenin Samsung ile çok yakın bir ilişkisi bulunduğunu ve bugüne kadar site üzerinden yayılan iddiaların Samsung ürünleri üzerindeki gerçekleşme istatistiklerinin yüksekliğini göz önüne aldığımızda Samsung Galaxy S3 güncellemesinin gerçekleşmeme ihtimalinin Messi’nin bir amatör küme takım kalecisine atacağı penaltıyı kaçırma ihtimali kadar küçük olduğunu düşünüyorum.

Kaynak: Sammobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!