This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S3 Modeline Son Dakika Jelly Bean Güncellemesi

Android Jelly Bean sadece 24 saat önce anons edilmiş olabilir ama bu kısa süre Samsung’un cihazı için son dakika ayarlama yapması için bir engel olmadı. The Verge’ün raporunda güvenilir bir kaynak Samsung’un Android Jelly Bean için olan S3 cihazlarının Google’ın yeni iletim sistemini bir şampiyon gibi çalıştırsın ve herhangi bir aksaklık çıkmasın diye bu son dakika değişikliği yaptı.

Samsung, Jelly Beans’in (2GB’lık RAM gibi) donanım gereksinimleri hakkında tam olarak emin olamadıklarını belirtti. Bu biraz kafa karıştırıcı çünkü GS3’ün Amerika versiyonları çoktan 2GB’lık RAM’le birlikte piyasaya sunulmuş durumda. Herhalde yeni uluslararası versiyonlardan bahsediyorlar?

Eğer bu doğruysa, kafamız daha da karışıyor. Samsung’un Eynos 4412 dört çekirdekli işlemcisi 2GB’lık RAM’i destekliyor mu? Eğer destekliyorsa, 2GB’ı neden TÜM cihazlara eklemediler?

Samsung’un Android 4.1 için yaptığı panik de ayrıca biraz garip; özellikle tek çekirdekli Nexus S de Jelly Bean güncellemesini alacak. Şu an Galaxy Nexus’umuzda kullanıyoruz ve çift çekirdekli 1 GB RAM’li cihazımızda canavar gibi çalışıyor. Samsung’un dört çekirdekli ve 1GB RAM’li işlemcisi Jelly Beans’i uçurur diye düşünüyoruz..

Eğer bu doğruysa ve bir pazarlama taktiği değilse Samsung görünen o ki cihazlarını en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Bu heralde kötü bir şey değil çünkü yeni gelecek iPhone’u aklamaları için çok çaba sarf etmeleri gerekecek.

Yeni detaylar geldiğinde sizle paylaşacağız.
 

Kaynak: The Verge

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!