This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S3 Ön Siparişleri: Şimdilik 9 Milyon Adetçik…

Samsung günümüz itibariyle sürekli kazanan bir market oyuncusu olma görünümünü istikrarlı bir şekilde sürdürüyor. 2012 yılında bugüne kadar Q1 alanında en büyük akıllı telefon satıcısı olma başarısı yine Samsung’un oldu. Bu başarı Apple için piyasadaki her faaliyet alanında büyük bir rekabet baskısını beraberinde getiriyor ve de thelike çanlarını her zamankinden yüksek çaldırıyor. Samsung’un yeni telefonu Samsung Galaxy S3 henüz piyasaya çıkmadan 9 milyon adet sipariş alması bu noktada firma için başka bir mükemmel gösterge oluyor.

100’den fazla global bayi tarafından verilmiş olan 9 milyon adetlik sipariş Korea Economic Daily haber kaynağından aldığımız bir rakam. Bu yüksek sipariş rakamının yanı sıra ise Samsung’un ilgili modeli tam kapasite ile üretmeye devam ettiğini ve bu noktada Samsung’un kapasitesinin ayda 5 milyon adet olduğunu belirtelim.

Haber kaynağımıza göre Samsung’un Galaxy S3 satışlarından elde edeceği hasılatın şirketin üçüncü çeyrek mali tablolarına yansıyacağı bekleniyorç

Samsung’un Galaxy S3 telefonunun tanıtımı 29 Mayıs tarihinde Almanya’da yapıldıktan sonra tüm dünyada satışa sunulacak.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!