This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S3, S4 ve Note 2 için Gear güncelleme takvimi açıklandı

Eğer Samsung’un yeni akıllı saati Galaxy Gear’ı şimdi kullanmak istiyorsanız, bir Galaxy Note 3’e ya da Galaxy Tab 10.1 2014 Edisyonu’na ihtiyacınız var demektir. Çünkü yalnızca bu cihazlar halihazırda saat ile bağlantıyı kuran entegre “Gear Manager” uygulamasına sahip. Bununla birlikte, bu ay başında Berlin’de düzenlenen IFA 2013 fuarında Samsung, gelecekte diğer cihazların da Gear desteği ile güncelleneceğini duyurmuştu. Görünüşe bakılırsa da, artık elimizde bu süreç için ana hatlarıyla bir takvim mevcut.

galaxy gear clock
© AndroidPIT

Samsung’un mobil departmanının stratejik pazarlama dairesi başkanı DJ Lee, Kore’deki bir basın toplantısında, Gear erişim güncellemesinin Galaxy S4 için “gelecek ay”, Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için ise Aralık ayı sonuna kadar geleceğini duyurdu.

Bu kaba takvimin tüm pazarlar için geçerli olmayabileceğini de belirtmemiz gerekir - bu bilgilerin Kore’deki bir basın toplantısında kamuoyu ile paylaşıldığını da ayrıca göz önünde bulundurmak gerek. Fakat yine de, en azından S4, S3 ve Note 2 kullanıcıları, Galaxy Gear için artık bir yol haritasına sahip durumda.

Vasıtasıyla Android Central Kaynak: The Korea Times

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!