This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung Galaxy S3 Satışları Bu Yıl 30 Milyon Adedi Bulabilir

Samsung 2012 yılı sonuna kadar Galaxy S3 satışlarının globalde 30 milyon adede ulaşacağını tahmin ediyor. Firma hemen hemen her pazarda çok başarılı bir performans sergileyerek Mayıs ile Eylül arasındaki 4 aylık süre içerisinde 20 milyon adetlik satış başarısına rekor bir sürede ulaşmıştı.

 

 

Samsung’un mobil ürün departmanının başındaki Shin Jong-kyun’un yaptığı bu tahminin gerçekleşmesi bence çok olası. Shine’e göre Samsung’un Ağustos sonunda Berlin’de düzenlenen IFA 2012 etkinliğinde tanıttığı Galaxy Note 2 bir önceki sürüm olan Galaxy Note’un toplamda 10 milyon adedi geçen satış başarısını ikiye katlamasını beklediğini açıkladı. Dev ekranı ve daha iyi donanımı ile kanımca Samsung Galaxy S3’ün de önüne geçen Galaxy Note 2’nin bu rakamı yakalamasında herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Bu arada yeni çıkan iPhone 5’in de Samsung’un satış performansına gölge düşüreceğini sanmam. Dün yayınladığımız iPhone 5 ile Android’in öne çıkan telefonlarının karşılaştırıldığı yazımızdaki infografik tablosundaki özelliklere göz atarsanız neden iPhone 5’in Samsung’u durduramayacağını düşündüğümü anlarsınız. İlgili yazıya bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!