This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S3 ve iPhone 4S Telefonları İçin Düşme Testi

 

Samsung Galaxy S3 ve iPhone 4S bugünlerde kendilerinden en çok söz ettiren akıllı telefonlar. Telefonların teknik özellikleri teknoloji gurmeleri tarafından defalarca kez karşılaştırılarak mevcut ve de potansiyel kullanıcıların bilgisine sunuldu. Fakat hepimizin az ya da çok tecrübe ettiği üzere kullanıcı sakarlıkları sonucunda kullanılamaz hale gelen elektronik ürünler gerçekten kabak tadı veriyorlar. Bu bağlamda bu yazıda sizleri bu iki farklı rakip telefonun düşmeye karşı dayanıklılıkları hakkında bilgilendirecek bir video ile buluşturuyoruz.

 Gelelim video’da yakaladığımız ayrıntılara. iPhone 4S arka yüzü üzerine düştüğünde çok fazla hasar almazken, ekran üzerine gerçekleşen düşmede ise telefon çalışmaya devam ediyor, fakat tabi ki ekranın tuz buz olması durumu söz konusu.Yine de iPhone’u kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Samsung Galaxy S3 ise ekran üzerine düşmede tamamiyle kullanılamayacak hale geliyor.

Bu yaralı video’nun bize verdiği temel ve de basit mesaj ise : Telefonunuzu düşürmemeye çok ama çok dikkat etmeliyim, dikkat etmelisin, dikkat etmeliyiz ! 

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!