This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

Samsung Galaxy S4 Active: Suya, Toza ve Darbeye Dayanıklı S4 Geliyor

Samsung'un çıktığı ilk günden itibaren adeta yok satan akıllı telefonu Galaxy S4'ün su, toz ve darbeye karşı güçlendirilmiş bir sürümü olan Galaxy S4 Active modelinin ilk fotoğrafları ve bir takım özellikleri GSM Arena üzerinden sızdırıldı.

gs4 active
Galay S4 Active'in isızan ilk fotoğrafı / © GSM Arena

Yukarıda ve aşağıda yer alan fotoğraflara bakarak yürüttüğüm tahminlerde Samsung'un bu yeni S4'de kullandığı malzemenin bugüne kadar ''S'' serisi telefonlarda oldukça yakındığımız ucuz plastik yerine metal alaşımlı olabileceğini düşünüyorum. Bu noktada aklım ise ister istemez kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğum Galaxy Xcover 2'ye gidiyor.

gs4 active2
 GS4 Active Galaxy Xcover 2 ile büyük benzerliklere sahip / © GSM Arena

Beni bu düşünceye iten sebeplerin başında aşağıdaki fotoğrafta yer alan cihazın aynen Galaxy XCover 2'de olduğu gibi üç adet fiziksel düğmeye sahipi olması geliyor. Ayrıca cihazın kasasının kırmızı boya renginin Galaxy Xcover 2 ile aynı tonlara sahip olması da her iki cihazda kullanılan malzemenin aynı olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Bu arada aşağıda Glaxy S4 Active'in youtube üzerinde yayınlanan ilk videosunu izleyebilirsiniz.


(youtube linki: tıklayın)

Henüz Galaxy S4 Active'in piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında kesinleşen bir bilgi yok. Gelişmeleri sizlere haber portalımız üzerinden aktarmaya devam ediyor olacağız.

Yeni Galaxy S4 Active hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

Vasıtasıyla GSM Arena Kaynak: Phandroid

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!