This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 7 comments

Samsung Galaxy S4 için faydalı Android uygulamaları

Samsung Galaxy S4 çoğalan popülerliği ile kullanıcı sayısını her gün arttırmakta. İşte bu yazıda Android ile çalışan Samsung Galaxy S4 ile iyi uyum içinde çalışacak en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz. Özellikle yeni S4 sahipleri için bu uygulamaların faydalı olacağını düşünüyoruz. 

SamsungGalaxyS4GE
© Google

Facebook Messenger

Facebook Messenger app
SMS ve Facebook mesajları bir arada/ © AndroidPIT

SMS uygulamasını kullanmayı çok rahat bulmayanlar için Facebook mesajları ile gelen SMS’lerin de aynı anda görülebilmesini sağlayan bir uygulama. Uygulamayı çalıştırmak için ayarlardaki mesajlar bölümünden açmanız yeterli. Facebook Messenger'ın geçtiğimiz günlerde değişmiş olan genel görünümüyle ilgili yazımıza buradan ulaşarak daha ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

Astrid

Kullanışlı hatırlatma sistemi ile bu uygulama özellikle unutkan kullanıcılar için çok uygun. Aslında Astrid for Android başlı başına dijital bir asistan. Uygulama basit takvim hatırlatıcılarının çok ilerisinde öyle ki yapılacak işlerden, telefon aramalarına, alış veriş listesinden, randevularınıza kadar birçok işinizin takibini yapıyor. 

Samsung Media Hub

Samsung Hub, en son çıkan uygulamaları ve en iyi oyunları bulabileceğiniz kısacası sizin en iyi içeriğe ulaşmanızı sağlayan bir uygulama. Google Play’de yer alan oyunlara da ulaşabileceğiniz uygulama ücretsiz, 600.000’e yakın Android’e uyumlu oyun ve uygulama sunmakta.

Swiftkey

SwiftKey Logo
Bir kez alıştığınızda asla vazgeçemeyeceksiniz. / © SwiftKey

Karşınızda aklınızı okuyan bir klavye var. Swiftkey bir kez alıştığınızda asla değiştiremeyeceğiniz bir uygulama. Yazacağınız bir sonraki kelime uygulama tarafından öngörülüyor ve size öneriliyor. Ayrıca 60 dilde kesin ve tutarlı otomatik düzeltmeler yapabiliyor. Dokunmatik ekranda Swiftkey ile yazmak her şeyi daha hızlı, basit hale getirerek kişiselleştirmenize yardımcı oluyor.

S Health

Bu yeni uygulama Galaxy S4’ün içinde de mevcut. Bu sağlık uygulaması, fitness ve günlük sporunuzun takibi yanında yiyip içtiklerinizi de kaydedebiliyor. Ayrıca ısı ve neme bakarak ortamın rahatlık seviyesini de söyleyebiliyor. Günlük kilo kaybı hedefleri, gelecek programlara referans olması için özetlenebiliyor. Eğer formda kalmaya ya da kilonuzu takip etmeye gerçekten kararlıysanız o zaman S Health size grafikler, listeler ve interaktif veriler ile gerçekten yardımcı olacaktır.

1Weather

Hava değişiklikleri her zaman hayatınızı birçok yönden etkiliyor ve böylece siz uygulama sayesinde havanın nasıl olacağını önceden görebiliyorsunuz. Hava durumu konusunda bu uygulamaya gözleriniz kapalı güvenebilirsiniz. Merak edenler Google Play Store’a bakabilirler, listenin en üstünde 1Weather’ı görecekler. Bulunduğunuz yere göre saatlik güncellemeler alacağınız uygulama gerçekten çok faydalı.

Pixlr Express

androidpit pixlr express 4
 © AndroidPIT

Pixlr Express ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotoğraf editörü. Bu uygulama ile fotoğraflarınızı çok hızlı bir biçimde kesip, yeniden boyutlandırabilirsiniz. Renk ayarlarını değiştirirken, gözlerdeki parlamaları da silebilirsiniz. 600’ün üzerinden efekt, çerçeve ve kaplama seçeneğinden birini seçerek fotoğrafı daha da kişiselleştirebilirsiniz.

S4 sahibi okurlarımızın önerilerini de bekliyoruz. 

Kaynak: Topapps

7 comments

Yeni yorum yaz:
 • sayın andropit yöneticileri verdiğiniz programları nasıl yükleyecez sitenize üyeyim mail adresiyle giriş yapıyorum programın yeşil butonuna tıklayıp yükle diyorum favorilere eklendi diyor ordanda tekrar andropit programı yükleyin diyor ; andropit zaten yüklü lütfen programın altına basit bir yükleme linki kormusunuz

 • ya ben şundan enin değilim bu facebook messenger mesajları (telefon ve facebook) geç yolluyor gibi geliyor öyle mi sizcede bi bilginiz var mı?

 • irfan 19.Kas.2013 Link to comment

  admin yazık ya. s4 icin faydali uygulamalar başlığı atiyosunuz facebook messenger s health tanitiyosunuz. yazarlık verinde android için s4 icin uygulamalar oyunlar öneriler Paylaşayım

 • Can C. 19.Kas.2013 Link to comment

  izzet snapspeed güzel ama alışması biraz zaman alıyor, pixlr daha fazla seçenek sunuyor sanki. ama evet snapspeed'de güzel iyi bir öneri. teşekkürler

 • @ibrahim Galaxy S Duos için de böyle bir yazıya gerek yok. Çünkü Samsung Hub ve S Health dışındaki uygulamaları diğer telefonlara da yükleyebilirsiniz.

 • ibrahim 18.Kas.2013 Link to comment

  selam lütfen Galaxy S duos için de böyle bi yazı yazarmısınız?

 • Fotoğraflar için Snapseed'i ekleyebiliriz.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!