This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Galaxy S4 Google Edition Tanıtıldı: Nexus Tadında GS4

Google I/O 2013 Etkinliği'nin açılışında beklenen oldu ve Samsung Galaxy S4'ün Google sürümü tanıtıldı. Google servisleri ile tam entegre çalışan ve tüm Android güncellemelerini aynen Nexus cihazlarda olduğu gibi öncelikli olarak alacak olan Galaxy S4 Google Edition hakkındaki ayrıntılar yazının devamında.

GoogleGS4 2
Samsung Galaxy S4 Google Edition Google I/0 2013'de tanıtıldı / © AndroidPIT

Yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü üzere Samsung'un amiral gemisi cihazı Galaxy S4'ün Google Editon yani Google sürümü ilk olarak Amerika'da T-Mobile ve AT&T dağıtıcıları üzerinden satışa çıkacak. LTE bağlantı desteğine ve 16 GB dahili hafızaya sahip olacak olan yeni Galaxy S4 Google Edition'u cazip kılan en önemli özellik ise Android güncellemelerinde aynen Nexus cihazlarda olduğu gibi diğer cihazlara göre önceliğe sahip olacak olması.

Öte yandan Samsung Galaxy S4'ü çok özel kılan TouchWiz kullanıcı arayüzünün bu telefonda olmaması Samsung hayranlarını bu cihazı tercih etmekten alıkoyabilir. Google'ın süprizi TouchWiz'siz Galaxy S4'ün Amerika satış fiyatı 649 Amerikan doları olarak açıklandı.

Kaynak: Google I/0 2013

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Araz 17.May.2013 Link to comment

    Evet :)

  • Sana katılmamak elde değil Araz.

    Bu arada bu cihaz Amerika'da Google Play üzerinden satışa sunuluyor olacak... Bir nevi Google Nexus 5 desek yerinde olur gibime geliyor.

  • Araz 16.May.2013 Link to comment

    İşte yeni Samsung Galaxy S IV Nexus! :D Ama hic fena olmaz. Testlerde de daha yüksek puan alır: )

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!