This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S4 için özel mikroskop lensi

Yaygın kullanılan bir telefona sahip olmanın en iyi yanlarından biri onlar için yapılan çılgın aksesuarlar olabilir. İşte bu aksesuarlardan biri de Galaxy S4 için yapılmış Vktech 60x mikroskop eklentisi.

microscope 1
  © Vktech

 

Konsept çok basit. Plastik kasanın arkasında, kameranın üzerinde dişliler olan bir halka var ve bu telefona takılıp çıkarılabiliyor. Boru şeklindeki lenslerden oluşan gövdesi ve LED eklentisi size yakın çekimlerde 60x optik zoom yapma ve aydınlatma sağlıyor böylece lensin boyutuna uyan her şeye yakın çekim yapabiliyorsunuz. Lenslerin olduğu gövde ve LED bir arada suni deri taşıma torbası içinde geliyor ve bu da cihazların cebinizde ya da çantanızda dağılmadan bir arada kalması için iyi bir yol.

microscope 4
 © Vktech

Lens gövdesini telefona takıp çıkartmak çok kolay, aynı şekilde kabı da fakat ikisi de günlük kullanım için uygun değiller zira parçalanabilirler. Odaklanma konusunda gelince, biraz çetrefilli fakat çözümü de var. Kamera uygulaması 4x zoom sağlıyor, bunu yapıp fotoğrafını çekeceğiniz şeyi gövdenin hemen dibine yerleştirin ve net bir görüntü alana kadar yavaşça geriye çekin. Cihazın odaklanma bölgesi küçük olsa da ilginç bir fotoğraf için yeterince detaylı bir çekim fırsatı sunuyor.

microscope 3
 © Vktech

Vktech 60x mikroskop kitini Amazon’dan 16.79 dolar karşılığında sipariş edebilirsiniz.

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!