This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Samsung Galaxy S4 İle İlgili Sızan Yeni Bilgiler !

Samsung'un bir sonraki çıkartacağı modeli Galaxy S4 modeliyle ilgili internette heyecanlı bekleyiş sürüyor ve haliylen cihazla ilgili dedikodular dört bir yanda dolaşıyor. En son Galaxy S4'ün Şubat'ta çıkacağı hakkındaki dedikodu Samsung tarafından yalanlanmıştı. Fakat şimdi bize ulaşan bilginin arkasında SamMobile ve esas kaynak olarak SamMobile'in Samsung'un içinden kaynakları var. Gelin haberimizde Samsung'un söylentilere karışan üç modeli (Galaxy S4, Note II ve yeni bir tablet) hakkında neler söylenmiş hep birlikte görelim.

(c) Samsung

İlk olarak "Project J"'den başlamak lazım. Bu isim Galaxy S'ten sonra gelecek yeni jenerasyonlar için verilen yeni projenin ismi. Önceki söylentilere göre bir sonraki Galaxy S4'ün özelikleri şöyle olması bekleniyor:

  • 5 inç tam HD AMOLED ekran
  • Dört çekirdek işlemci
  • Android'in son sürümü
  • 13 MP kamera

SamMobile'ın kaynağı ise şimdilik bu özellikleri onaylayamasa da yeni Galaxy için çalışıcan projenin isminin Project J olduğunu ve Nisan ayında çıkacağını bildirdi.

Söylentilere konu olan ikinci model ise Galaxy Note II: Söylentiye göre Samsung, Avrupa'da bu modelin biraz daha düşük özellikli versiyonunu çıkartacak. Samsung bunu yaparak insanların büyük ekranı denemelerini istiyor. Ayrıca şirketin bu versiyonda SPEN'i de kaldıracağı -ki Note II'yi Note II yapan özellik- söyleniyor.

Üçüncü model ise ASUS Transformer'a rakip olacak yepyeni bir tablet. Söylenenlere göre bu tabletin ekran boyutunun 13.3 inç olması ve tercihe bağlı olarak ek klavye ile geleceği söyleniyor. Bu tablette hangi işletim sisteminin kullanılacağı ise yine SamMobile'ın kaynağının bilgisinin dışında.

Bu sızan söylentiler bizi nasıl etkiliyor? Nisan'da çıkacak oluşu bizi heyecanlandırıyor. Eğer doğruysa yaklaşık 5 ay var ama bu bence çok da uzun bir zaman değil. Yani belki de bize düşen sabırla bekleyip bir sonraki Galaxy S4'ün nasıl olması gerektiği hakkında hayaller kurmaya devam etmek.

Gerçekten de, sizce nasıl olmalı?

Kaynak: Sammobile

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!