This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S5 göz tarama sensörü ile mi geliyor?

Geçen hafta gelen söylentiler halen sıcaklığını korurken, Samsung Galaxy S5’in özellik listesine bir parça daha ışık tutabilecek yeni bir söylenti daha sızdı: söylentiye göre, popüler akıllı telefon serisinin yeni neslinde bir göz tarama sensörü olacak.

S5 Eyeball Scanner
© AndroidPIT/Tnooz

Bu özellik sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarının kilitlerini gözleri ile açabilecekler. Sözünü ettiğimiz özellik ile ilgili söylenti doğru çıkarsa, (her ne kadar ayrıntılar ile ilgili çok fazla bilgi sahibi olmasak da) Samsung’un güvenlik teknolojisine daha fazla önem verdiğinden artık emin olabiliriz.

Yine, bu özellik sayesinde Samsung Galaxy S5, iPhone 5S ve HTC One Max gibi rakiplerine oranla çok daha yüksek bir güvenlik ölçüsüne sahip olacak. Bizler yine de bu tür haberlere temkinli yaklaşmayı ve bekleyip, görmeyi tavsiye ediyoruz. Ne olur ne olmaz.

Vasıtasıyla GSM Arena Kaynak: AndroidSAS

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • Şu anda ön kamerada 2.1 MP de iken hangi kamera gözün ince detaylarını inceleyecek merak ediyorum. :) Bu söylenti çok saçma bence.

  • altı üstü basit cihazlar kullandığımız bu kadar şafşata göz boyama gereksiz bence ,kim telefonunda hayatın sırrını gizliyor,merak etmeyin gizlense bile çözülür elbet.

  • bekleyip gorelim bakalim neler gelec3k galaxy s5 ile ;)

  • Telefonlarda telefon olmaktan çıktı.Ne koyacaklarını şaşırdılar.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!