This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares 3 comments

Samsung, Galaxy S5’i nerede ve ne zaman tanıtacak?

Görünen o ki Samsung çıkarmaya hazırlandığı amiral gemisi Galaxy S5’i beklenenin aksine Barselona’da düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanımayacak. Bu tanıtım yerineyse Samsung, Galaxy S5’i Mart ortasında yapacağı devasa bir organizasyonla tanıtacak. Bu iddia bize değil, Londra’da düzenlenecek organizasyonda ile ilgili sağlam kaynaklardan bilgi aldığını söyleyen İtalyan gazeteci Flavio’ya ait.

samsung logo
S5'in tanıtım tarihi yaklaştıkça söylentiler de artıyor. © techhive

Açıkçası Samsung’un Galaxy S5’i Dünya Mobil Fuarı’nda tanıtmaması çok büyük bir sürpriz olarak değerlendirilemez. Nihayetinde şirket Galaxy S II ardından hiçbir amiral gemisi cihazını Dünya Mobil Fuarı’nda tanıtmadı. Bununsa ardından gayet basit bir neden yatıyor. Samsung S serileri bir fuarda tanıtılmak için fazlasıyla popüler ve Samsung böyle büyük bir tanıtım haberinin başka markaların yeni tanıtılan ürünlerinin haberleriyle paylaşılmasını istemiyor. Samsung’un kendi organizasyonunu yapacak kadar bütçesi de olduğu düşünülünce Mart ayında Londra’da olabilecek tanıtım mantıklı bile görünüyor.

Bunlar elbette henüz sadece konuşmadan ibaret. Bakalım önümüzdeki günler ürünün çıkış tarihiyle ilgili ne gibi değişiklikler getirecek.

Kaynak: sammobile

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • @Can denemeye calisirim teşekkürler ederim

  • çok saçma bir özellik daha bana göre milletimiz htc gibi bir firmanın değerini bilmiyor aksan touchwiz arayuzu zaten berbat ötesi sırasıyla s3-s3 mini kullandım hiç biri htc öne in sense arayuzu nu tutmuyor şuan htc one kullanıyorum ilk defa böyle bir android işletim sisteminden tat aldım.nexusdan sonra android dedin mi htc ..bu benim fikrim

    • Can C. 13.Oca.2014 Link to comment

      HTC One fikrine tamamen katılıyorum, fırsatın olursa bir ara Xperia'yı da dene bence.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!