This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 10 comments

Samsung Galaxy S5’in kamerası neden çok iyi

Galaxy S5, Samsung’un 16MP kameraya sahip ilk cihazı. Fakat cihazın kamerasının MP sayısının dışında asıl heyecan yaratan kısmı yeni ISOCELL kamera sensörünün kullanılmış olması. Bu teknolojiyle zayıf ışıklı ortamlarda dahi iyi sonuç almak mümkün. Samsung, bu yeni teknolojiyi anlatan da bir video yayınladı.

galaxy s5 watermark 15
 © AndroidPIT

Sadece bir ay içerisinde Galaxy S5 satılmaya başlayacak ve negatif ya da pozitif olsun bu kadar hakkında konuşulan bir cihaz elbette bünyesinde farklı teknolojileri de barındırıyor. İşte ISOCELL bu yeni teknolojilerin başında geliyor.

Link to the video

Siz bu yenilikle ilgili ne düşünüyorsunuz? Telefonu satın almak için başlı başına bir neden olabilir mi?

Kaynak: Sam Mobile

2 Shares

10 comments

Yeni yorum yaz:
 • zeliha 19.May.2014 Link to comment

  not 3 kamerasından acayip memnunum video 1080p süper ya s5te neymiş :D not 3 daha iyi memnun olmayan yok nerdeyse

  • Note 3 ün gerçekten çok iyi bir kamerası var bu bir gerçek . Hatta hem xperia z1 den hem dw xperia z2 den de iyi. Bakmayın 20.7 mp olduguna yukarıda da dediğim gibi her şey megapiksel değil. Ancak galaxys5 in kamerası gün ışığında en iyi çeken kameradir. Lumia 1020 den bile daha iyi çekiyor bırak xperia z2 yi. Gerçekten harika bir kameraya sahip ancak düşük ışıkta note daha iyi bir performansa sahip. Deneyerek gördüm.

 • sony bu konuda tek demissin fakat 20,7 mp kamerasinin hakkini vermedigini arkadaslarla karsilastirmalarimda gorduk.Bu internettede mevcut.umarim z2 de kamerayi gelistirmislerdir.

  • Kamera olarak z2 de z1 in aynı lensi var ve donanım haberin incelemesinde bir değişiklik yok diyorlardı ancak tabii ki de kullanımdan sonra belli olur.

 • Kamera cidden iyi gözüküyor da s4 e 4.4 neden gelmiyor hala

  • Kardeş bende s4 kullanıyorum ama 4.4.2 olarak indirdim sammobile dan yükledim yaklaşık 1 aydır kullanıyorum

 • sony bu konuda bence tek

  • Arkadaşım sony xperia z1in kamerasını da gördük . Note 3 ün 13 mp kamerası z1 in 20. 7 mp inden daha iyi kalitede fotograf lar çekiyordu ve bunu herhangi bir yazilim guncellemesi ile de düzeltmediler. Yani asıl olay daha iyi sensör koymak değil de onu iyi kullanabilmek.

 • S4 zoom zaten 16 mp s5 bir ilk değil.

  • Arkadaşım ilk olan 16 mp değil ISOcel teknolojisi , 0.3 sn de odaklama, eş zamanlı hdr fotoğraf ve vodeo. Ve bir de fotoğraf çekiminde fotoğraf ta istediğin bir nesnenin diğerlerinden daha net çıkması ( yani arkayı bulaniklaştırma) olayı bunlar ilk.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!