This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S5 metal kasayla mı geliyor?

Android dünyasında dedikodu kazanı kaynamaya devam ederken, artık yavaş yavaş Samsung'un bir sonraki amiral gemi modeli olması beklenen Galaxy S5 konuşulmaya başlandı. Cihazla ilgili son dedikodu, S5'in Galaxy serisindeki diğer cihazların aksine plastik değil metal kasayla geleceği.

Samsung logo tablethype
 © tablethype.de

Halen Galaxy S4'ün yakaladığı yüksek satış rakamı ve popülaritenin tadını çıkaran Samsung'un serinin yeni cihazıyla ilgili herhangi bir açıklaması olmasa da, S5'le ilgili dedikodular yavaş yavaş yayılmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde optik resim sabitleme özelliğine sahip 16 Megapiksel kameraya sahip olacağına dair söylentiler çıkan S5'le ilgili ortaya atılan son iddia insanları daha da heyecanlandıracak cinsten. ETNews’in raporuna göre Samsung yeni amiral gemi modeli için metal kasa kullanabilir.

Haberde aynı zamanda bu yılın başlarında metal kasa örneklerinin Avrupa’da üretilip Vietnam’da test edildiğini ve Samsung’un kasaların seri üretimine yıl sonuna doğru başlamak istediği iddia ediliyor. Konuşulanlara göre Samsung metal kasaların olumsuz özelliklerini –sinyal alışverişi gibi (Apple’ın iPhone'undan hatırladınız mı?) minimuma indirmek için özenle çalışıyor. Ümit ederiz ki çıkarılabilir pil ve artırabilir hafıza gibi konular da odak noktasındadır.

Tabii ki de bu tip dedikoduları daha önce çok duyduk ve yeniden plastik kasa görmeyeceğimizin şimdilik bir garantisi yok. Her zamanki gibi Galaxy S5’in piyasaya girmesine henüz çok var, bu nedenle bu tip dedikoduları dikkate almamak en iyisi – yine de heyecanlanmakta özgürsünüz!

Tabii Samsung'un en çok eleştirildiği yönlerden biri olan tasarım üzerine de biraz kafa yorup, bazı yenilikler getirmesi teknoloji meraklılarının ortak beklentisi. Bakalım Galaxy S5 nasıl bir telefon olacak.

Vasıtasıyla Sammobile Kaynak: ETNews

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!