This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S5: metal yerine plastik kasa mı?

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi akıllı telefon modeki Galaxy S5 ile ilgili söylentiler hızla artıyor. İşte yeni söylenti: GalaxyS5Info sitesine göre, Galaxy S5 metal kasayla değil, plastik kasayla ve Galaxy Note 3’te olduğu gibi, taklit deri kaplamalı bir arka kapakla gelecek. Bu söylenti, uzun bir süredir duyduğumuz, Samsung’un yeni akıllı telefonlarında metal kasa kullanacağı yönündeki haberlerle tezat oluşturuyor.

samsung galaxy s5 rumor
© AndroidPIT

Bu söylentinin kaynağı iyi bilinen ve üst düzey saygınlıkta bir kaynak olmasa da, söylentinin doğru çıkması hiç de şaşırtıcı olmayacak. Kuşkusuz Samsung plastik ve taklit deri kombinasyonunun Note 3’te tam plastik ile tam metal kasalar arasında iyi bir geçiş aşaması olduğunu düşüyor ve bu modele yeni amiral gemisi akıllı telefonunda sadık kalabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Samsung’un Galaxy Note 3’te yaptığından memnun musunuz? Yoksa artık Samsung’un ödenen fiyatlara değecek amiral gemisi cihaz tasarımlarına geçme zamanının geldiğine mi inanıyorsunuz? Görüşlerinizi bekliyoruz.

Vasıtasıyla Sammobile Kaynak: GalaxyS5Info

7 comments

Yeni yorum yaz:
 • bende htc one var iyide telefonu aliyoruz ve hemen cizilmesin diye plastik hatta en adi malzeme ile yapilmis kilifi takiyoruz. ne bileyim s4 um olsa hemen yan sanayi arka kapak alirim kolif milif kullanmam. bide isin bu yonu var

 •   9

  @Garez sonuç olarak plastik mi, plastik. istediğin kadar sağlam olsun, elime aldığımda sağlamlık hissi vermiyor. elime aldığımda 5sene önce kullandığım telefonda ne hissettiysem aynısını hissediyorum. bana göre telefonun iç özellikleri kadar dış özellikleri de önemlidir

 •   7
  Garez 22.Eki.2013 Link to comment

  @Burak Özçağtay Polycarbonate kelimesinin Türkçe yazılışı... ki plastik türü... aluminyumdan sağlam ve hafif... ucuz...
  http://en.wikipedia.org/wiki/Polycarbonate
  http://tr.wikipedia.org/wiki/Polikarbonat

 •   9

  poli karbonat? yeni bir karbonat türü sanırım. düzgün yapılmış alüminyumsa, üstündeki boya kaliteli ise en güzeli alüminyum bence. bkz. xperia p arka kapak. ellerim feci terler ve telefonu 1 senedir kılıfsız kapsız kullanıyorum, ne bir çizik ne de bir boya atması var :)

 •   7
  Garez 22.Eki.2013 Link to comment

  iSheepler basmış... polikarbonat aluminyumdan iyidir...

 • samsung kadar karaktersiz bir marka yok,android alacaksan lg aga:)

 • Millet nasılsa plastik dinlemeyi sırf samsung diye alıyor adamlar niye kaliteyi yükseltsin ki. ;)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!