This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

[İddia] Samsung, Galaxy S5’in seri üretimine başladı!

Güney Koreli haber kaynağı DDaily’nin paylaştığı son dedikoduya göre Samsung, yeni amiral gemi modeli 2k ekranli Galaxy S5’in üretimine başladı! Eğer haberin aslı varsa bu yeni muhteşem telefonla tanışmamıza az kaldı!

samsung galaxy s5
/ © AndroidPIT

5.25 inç büyüklüğünde 2.560 x 1.440 piksel çözünürlükle(WQHD- Wide Quad HD) gelmesi beklenen Galaxy S5’in ekraninin üretimine başlandığının dedikoduları daha önceden gelmişti. Gelen son haberler ise cihazın komple seri üretimine başlandığı. Ayrıca DDaily’nin aktardığı başka bir detay ise 560 ppi (inç başına düşen piksel) değerıne sahip ekranın muhteşem göründüğü. Yeni cihazdaki piksel dizilimi Galaxy S4 ve Galaxy Note 3’teki gibi baklava biçiminde olacak.

Her ne kadar piyasada Galaxy S5 ile ve ekranı ile ilgili sayısız haber döndüyse de bunların hepsinin sadece dedikodudan ibaret olduğunu hatırlatmakta fayda var. Hemen hemen neredeyse bütün haberlerin kaynağı isimi belirtilmeyen kişilerle yapılan röportajlara dayanıyor. Hatırlatması bizden!

Fakat cihazın tanıtılması beklenen tarihe de çok birşey kalmadı! Çok yakında hangi bilgilerin doğru, hangilerinin ise şişirme olduğunu göreceğiz!

Siz Galaxy S5’in tanıtımı için heyecanlı mısınız?

Vasıtasıyla Androidauthority Kaynak: DDaily

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!