This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 16 comments

Samsung Galaxy S5 yeni bir güncelleme daha aldı

Samsung Galaxy S5 geçtiğimiz aylarda ülkemizde dahil bütün ülkeler Lollipop güncellemesini almıştı. Bugün ülkemize bir güncelleme daha verildi. Peki bu güncelleme ile neler değişti? 

İşte Galaxy S5 ile Galaxy S6 arasındaki farklar

Gearfit
Samsung Galaxy S5! / © AndroidPIT

Materyal dizaynın nimetlerinden faydalandırılan Samsung Galaxy S5, yepyeni hali ile beğenileri üzerine toplamıştı. Android Lollipop 5.0 güncellemesi dağıtılmaya başlanıldığında bazı sorunların oluştuğunu fark eden Samsung, şimdi yeni güncellemelerle bu hataları gidererek sorunsuz bir Lollipop keyfi sürdürmenize olanak sağlıyor.

Samsung Galaxy S5'e Android 5.0 Lollipop ROM kurma 

Galaxy S6 ve Galaxy S5 karşılaştırması

Samsung bugün ülkemizdeki Galaxy S5 kullanıcılarına yeni bir güncelleme verdi. Peki bu güncelleme ile neler değişti? 

*Heyecanla beklenilen yeni arayüz yok ama kasma hataları giderildi. Akıcılık ön plana çıkartıldı.*Pil sorunları düzeltildi.

*RAM kullanılımı düzelti. 

*Bazı sistemsel düzeltmeler yapıldı.Sizlerde bu güncellemeyi almak isterseniz sırası ile şu yolu takip ediniz. Ayarlar/Genel/Telefon hakkında/ Yazılım güncelleştirme/Güncelle diyerek güncelleme kontrolu yapabilirsiniz.

Sizler bu güncellemeyi aldınız mı ?

16 comments

Yeni yorum yaz:
 • güncellemeyi kurup bir süre kullandıktan sonra diyebilirim ki pil performansı çok iyi ram kullanımıda gayet iyi fakat arada kamera başarısız hatası alıyorum telefonu yeniden başlattığımda kamera yeniden çalışıyor...

 • Sayın adminlerim bu Samsung'un amacı ne sizce? Android 5 çıkalı çok rahat 5 ay oldu diye biliyorum. Sammobileden takip ettiğim kadarıyla da N900 ve N9005, I9500 modellerinin büyük kısmı güncellemeyi aldı ama Türkiye'de sadece S5 aldı, ne ondan sonra çıkan Note 4 ve Note 4 Edge ne Note 3 ne S4 ne de başka bir model güncellemeyi alamadı. Siz neye yoruyorsunuz bunu satış politikasımı Türkiye'deki yetersiz yazılım uzmanı mı nedir yani?

  • Türkiyedeki yazılım ile alakali değil. Bu tamamen sizinde dediğiniz gibi satış politikası

   • O zaman lanet gitsin bu Samsung'a Orhan bey hiç sevmediğim iPhone yi alıp kullanayım daha iyi verdimi hepsine bir veriyor en azından. Bu satış politikası diğer ülkelerde yokta Türkiye'de mi var onuda anlamış değilim. Çok fena soğuttu beni Samsung.

   • Serdar bey bu tamamen samsung türkiyenin pasifligi. Başka bir şey değil . Iphone alsaniz ne olacak ki busefer sürekli sarj sorunu yaşayacaksıniz

   • Valla bilmiyorum ama farklı bir marka denemenin zamanı geldi Samsung Türkiye beni uyuz etti :) seneye çıkacak modellere göre bakacağım.

   • S6 suan çok ideal bir telefon

 • byblo 07.Nis.2015 Link to comment

  yeni güncellemede sessiz özelliği geri geldi 😄

 • byblo 07.Nis.2015 Link to comment

  telefonun şarjı fullendiğinde ekranda şarj kablosunu çıkarın uyarısı veriyodu yeni güncellemeyle o uyarı kalkmış 😕

 • bir önceki sürümde kasılmalar vardı özellikle oyunlarda ram dengesizliği kameranın bir açılıp açılmamsı gibi hatalar vardı yeni yazılımı yükledim ilk fark haritaların logosu değişmiş diğerlerini kullanarak bakacağız...

 • 2013 un telefonu olduğunu varsayarsak lollipop alması son nokta diyebiliriz ki gayet başarılı S4 için ama bu mini modellerine neden güncelleme yollmaz anlamadım S4 mini henüz 1 tane bile güncelleme almış değil

 • samsung amiral gemisini yalnız bırakmıyor

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!