This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung 1 mart MWC 2015 öncesi yeni amiral gemileri olan Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge hakkında ipuçları vermeye devam ediyor. Samsug, önceki videolarında hep S6 için reklam yaparken ilkez S6 Edge hakkında bir video yayınladı. Youtube kanalı üzerinden yayınladığı video ince cizgilerin ve metaliğin ön plana çıktığıni söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S6 ilk tanıtım videosu 

Samsung Galaxy S6 ikinci tanıtım videosu 

Samsung Galaxy S6 ücüncü tanıtım videosu  

Aşağıda gördüğünüz fotoğrafta ise Samsung'un İnstagram hesabı üzerinden paylaştığı bir Galaxy S6 görüntüsü. Sizlerinde tahmin ettiği gibi metal kasa olacağı bir nevi kesinleşmiş durumda. Eğer tasarım görüldüğü gibi ise muhtemelen çıkarılabilir bir batarya olmayacak.

insta6
Samsung S6 / © Sammobile

Önceki sızıntılarda çift kavisli ekran olacağı söylentileri çıkmıştı ve videoda tek tarafın kavis olduğu görünmekte. Herkesin merakla beklediği MWC 2015 etkinliğine sadece 8 gün gibi kısa bir süre kaldı. Samsung yeni amiral telefonları ile etkinliğin en gözdesi olmaya aday. Simdi sizleri video ile başbaşa bırakalım. Çıkacak yeni haberleri sitemiz üzerinden takip edebileceksiniz. Güncel haberlere daha kolay erişmek ve haberdar olmak istiyorsanız lütfen AndroidPIT uygulamasını indirin. 

 Siz bu tanıtım videosu ve S6 edge hakkında neler düşünüyorsunuz ?

19 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!