This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
10 Shares 2 comments

Samsung, Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition'ı tanıttı

Bir süre önce Samsung’un Galaxy S6 Edge için Iron Man versiyonu üreteceğini duyurmuştuk. Özellikle kırmızı severler tarafından sevinçle karşılanan haber gerçeğe dönüştü ve Samsung resmi olarak Galaxy S6 Edge Iron Man Limited Edition’ı tanıttı. Cihaz belirli ülkelerde satışa sunulacak.

Gal
© samsung

Marvel ile yapılan iş birliği çerçevesinde Age of Ultron sonrası Samsung da art arda Marvel ürünlerini çıkarmaya başladı. Iron Man Limited Editon bildiğimiz Galaxy S6 Edge’den teknik olarak farklı değil. 64 GB hafızaya sahip olan varyasyonda canlı bir kırmızı renk ve altın rengi kullanılmış. Bir diğer tasarımsal güzellik ise kablosuz şarjın Tony Stark’ın göğüsünde taşıdığı Arc Reactor şeklinde olması.

Cihaz önce Kore ve Hong Kong da daha sonra da Avrupa ve Kuzey Amerika’da satışa sunulacak. Avrupa kapsamında Türkiye’de de belli noktalarda cihazın satışa sunulması bekleniyor.

 

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Hulk Edition (Yeşil) , Captain America Edition (Mavi), Black Widow Edition (Siyah), Thor Edition (Sarı) ve Hawkeye Edition (Mor) da var.

  • Youtube da S6 edge in iron man li tanıtım videosunu izledim..şahsen ben beğenmedim...neden acaba derseniz;herşeyin sadesi daha hoş daha güzel..iyiki sadesini almışım :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!