This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S6 Note patenti aldı. Yeni cihaz mı geliyor?

Bugün gelen haberler Samsung’un Galaxy S6’nın 5.7 inçlik bir versiyonunu çıkarmaya hazırlandığı ve adının Galaxy S6 Edge Plus olacağı yönünden. Bu haberlerin üzerine bir de Samsung’un Galaxy S6 Note patenti aldığı konuşulmakta. İki bilgiyi birleştirince yakında yeni bir cihazla tanışma olasılığı hiç de uzak görünmüyor.

galaxy s6 edge plus 1
Daha önceden sızan görüntüler© Sammobile/Marcus Brownlee

Bir şey kesin, yeni çıkacak cihaz 5.7 inç olacak. İsmi Galaxy S6 Note da olabilir Galaxy S6 Edge Plus da. Elbette bir diğer teoriyle Samsung’un bu patenti herhangi bir Çinli üretici almasın ve benzerini yapmasın diye almış olabileceği. Sonuçta teknoloji devleri markalarını korumak için daha önce de benzer yollara başvurdular. Öte yandan artık S6 serisinin büyük bir versiyonunun geleceği kesinleştiğine göre S6 Plus olması yerine S6 Edge olması daha mantıklı olacaktır. Görüşler gelecek olan Galaxy S6 Edge Plus ( ya da S6 Note)  Android 5.1.1 ile çalışacağı ve bu noktada daha eski bir güncellemenin kutudan çıkma olasılığının kabul edilemez olduğu yönünde.

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Sırf kenarları kıvrımlı diye fiyatı kim bilir kac TL olur...Note serisine de kıvrımlı ekran yakışır mı bilemedim doğrusu....

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!