This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S6 tanıtılmadan sızıntı hızında da inanılmaz bir artış var.  En son dün yaptığımız haberde bir görüntüsü ortaya çıkmış ve tasarımsal olarak daha çok bilgi sahibi olmuştuk o haberimize buradan bakabilirsiniz.  Samsung önceki hatalarından ders almış olmalı ki, Galaxy S6 serisinde gereksiz  Samsung uygulamaları olmayacak. Bu durum tabi ki en çok telefonun hızına ve performansında ki artışa yansıyacaktır.

Samsung Galaxy S6'nın 5 rengi olacak bunlar; beyaz, siyah, mavi, altın ve yeşil. S serisi Samsung'un en çok satış yaptığı serilerinden bir tanesi. Bu renk seçenekleri ile her kesime hitap edecek. Özellikle siyah ve beyaz rengin dışında başka renk almak isteyenlerin gönlünü fethedecek gibi.

galaxy s6 colors
Samsung Galaxy S6 renkli olacak / © SamsungLounge

 

galaxy s6 edge colors
Samsung Galaxy S6 renkli olacak / © SamsungLounge

 


Samsung'un Galaxy S6'da kullanacağı renkler hakkında neler düşünüyorsunuz ?

Kaynak: Sammobile

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Yasin Öz 26.Şub.2015 Link to comment

    Ben renklerden çok hafızaya takıldım. 32 64 128 gbvar. Sd kart takılıyorsa 128 gereksiz olur, takılmıyorsa samsung hata eder. HTC ve LG de sd kart takılmayan telefon yapmışlardı. Sonra hatalarından geri döndüler. Çünkü sd kart büyük kolaylık. 16gb kart 20 lira, 32gb 40 lira. Ama sd kart olmayınca en az 300 lira fark istiyorlar fazla hafıza için.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!