This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S6 çıkar da root dosyası çıkmaz mı? Chainfire ekibi boş durmayarak Samsung Galaxy S6'yı root ederek hızlarını yine ispat ettiler. Peki Samsung Galaxy S6 nasıl root edilir? 

galaxy s6 root
Samsung Galaxy S6 root etme rehberi! / © AndroidPIT

Yapacağınız bu işlemlerde telefonunuzun başına gelebilecek sorunlardan AndroidPIT sorumlu değildir. Sorumluluk tamamen uygulayan kişiye aittir. Unutmayın telefonu root etmek cihazınızın garanti dışı kalmasına sebeb olacaktır. Unroot etseniz bile Knox sayacınızın artacağını unutmayınız. Bu root dosyası SM-G920F modeli içindir. ( Uluslarasası model içindir )

İndirmeniz gereken dosyalar

Samsung Galaxy S6 root dosyasını indir 

Odin V3.10 programını indir 

Eğer bilgisayarınızda USB sürücüleri kurulu değilse buradan indirebilirsiniz. Bilgisayarınız Windows 8.1 işletim sistemine sahip ise Kies 3 programını indirin

Samsung Galaxy S6 root etme işlemi

Telefonunuzu kapatın. Ses kısma + Ana menü + Güç tuşu ile download moduna alınız. Telefonu download moduna almayı bilmiyorsanız tıklayın

İndirdiğiniz Odin programını çalıştırın. USB kablo yardımı ile telefonu bilgisayara bağlayın. Telefonu bilgisayara bağladığınız zaman karşınıza şöyle bir ekran gelecek.

s6 root
Samsung Galaxy S6 root etme rehberi! / © AndroidPIT

Bu ekranı görüyorsanız odin telefonunuzu görmüş demektir.

Samsung Galaxy S6 ve İPhone 6 karşılaştırması

İndirdiğiniz root dosyasını zipten çıkartın. İçinde bulunan tar.md5 dosyasını AP/PDA kısımından tanıtıp Start tuşuna basın. Telefonun açılması bir dakika alabilir. Pass yazısını görmeden Bilgisayar ile telefon bağlantısını kesmeyin.

Samsung Galaxy S6 nasıl sökülür 

Samsung Galaxy S6 nasıl toplanır

Siz Galaxy S6 modelinize root yapmayı düşünürmüsünüz?32 comments

Yeni yorum yaz:
Show all comments

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!