This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için “Misafir Modu”

Guest Mode yani Misafir Modu Android cihazlarda aslına bakıldığında Jelly Bean sürümünden beri var fakat sadece tabletler bundan yararlanmakta. Bazıları için hayat kurtarıcı olan bu özelliği Google, Lollipop ile Android akıllı telefonlara da getiriyor. 

guest
 © sammobile

Android 5.1 Lollipop Galaxy S6 ve S6 Edge’e yeni özellikler getirecek. İşte bunlardan bir tanesi de “Misafir Modu” olarak adlandırabileceğimiz Guest Mode. Samsung kullanıcıları böylece kişisel alanlar ile ortak alan arasında rahatlıkla çizgi çekilebilecekler.

Yeni özellikle misafirlerin kendilerine özel parmak izi kilitleri de atayabilecekleri konuşulmakta. Güncellemenin ne zaman geleceğinden emin olamasak bile özelliğin Samsung kullanıcılarını sevindireceği ortada. 

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • buldum admin samsung magzasinda varmis indirdim kurdum tsk ler

  • parental mod nerdeki onu bir bulsam :))

  • admin note 4 son yaptigim 5.0.1 lolipop guncellemesi ile cocuk modu yok artik nasil kurarim bunu bulamiyorum artik cok isime yariyodu lutfen yardim

    • Can C. 30.Nis.2015 Link to comment

      Parental Mode üzerinden ayarlara girip çocuk modunu güncelleyin. Unutmayın bu google üzerinden güncellenecek bir özellik değil, dediğim yolu denerseniz işe yaramasi gerekmekte.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!