This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
35 Shares 10 comments

Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6'yı sıcak suda test ettiler

Son dönemlerde sürekli karşı karşıya gelen Galaxy S6 ve iPhone 6 sıcak su testine girdi. Peki kim yandı kim kaldı?

galaxy s6 vs iphone 6 01
Galaxy S6 ve İPhone 6 kaynar suda! / © ANDROIDPIT

Çıktığı günden beridir sitemiz üzerinde de sürekli karşı karşıya gelen ikili özellikleri ile birçok kullanıcıyı kararsız bırakmış durumda. Bazı kullanıcılar Android derken, iPhone fan boylar ise varsa yoksa iOS demesi zaten bu tartışmanın ana noktası. Hangi telefon daha sağlam diye soranlar için sürekli drop test yapan TechRax ekibi, Samsung Galaxy S6 ve iPhone 6'yı bildiğiniz yumurta gibi haşladılar. Sonuç görenleri şaşırtıyor. Aşağıdan videoyu seyredebilirsiniz.

Er meydanı: Galaxy S6 ve iPhone 6 karşılaştırmasıSizce hangisi daha iyi bir sonuç aldı?

10 comments

Yeni yorum yaz:
  • Ömer 18.Nis.2015 Link to comment

    apple telefon kullanip android kullananlarin olduğu bir sitede ne işin var onuda anlamak gülünç?

  • Abi adam demiyor benim app mağazam touchwizim pilim stabilitem çöp. Bir güncellemeyi 1 seneye anca veririm( mübalağa değil ) ama kaynatınca iphone bozulur sen gel benim birkaç ay sonra çöp olacak telefonumu al diyor. Aklı başında kimse bunlara gülmeden edemiyordur. Biri güncellemesi malzeme kalitesiyle stabilite güncellemesi ve müşteri memnuniyetiyle övünür diğeri de böylesine salak saçma testlerle. Herkes der abi S6 yaa falan sonra yıllar sonra bakarsın ki Apple kuyruğunda. Kabul edelim ki Apple bu işi gerçekten ama gerçekten iyi yapıyor. Android tarafında da bu işi iyi yapanlar var o ayrı bir konu ama bu kesinlikle Samsung değil. This is my opinion :)

    • Bu testler ne kadar saçmaysa insanların 2000 küsürlük telefon için kuyruğa girmesi de o kadar saçma bir durum. Allah bu kuyrukta saatlerce bekleyenlere akıl fikir versin. Android telefon kullanıpta sonradan iphone kullanan kişiler gördüm, fakat Iphone'a geçmek için kuyruğa giren hiç kimseyi görmedim. Ne android telefonlar ne de iPhone için bu kadar kafayı yemeye gerek yok.

  • S6 Fark atmış

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!