This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
10 Shares 2 comments

Samsung Galaxy S7 microSD girişiyle mi geliyor?

Samsung bu yılın başında çıkardığı Galaxy S6 serisi cihazlarında microSD kart girişine yer vermediği için özellikle eski kullanıcıları tarafından oldukça eleştirilmiş hatta Apple’a özenmekle suçlanmıştı. Şimdiyse ortalarda dolaşan bir söylenti, Samsung’un Galaxy S7 ile özüne dönebileceği yönünde.

Darth Vader micro SD ANDROIDPIT
© ANDROIDPIT

Samsung’un gelecek amiral gemisi olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge birbirinden oldukça farklı olabilirler. HDBlog.it tarafından ortaya atılan iddiaya göre Samsung Galaxy S7 5.2 inç ekrana sahip olacak. Galaxy S7 edge adıyla tanıtılacak model ise 5.7 inç ile kardeşinden daha büyük bir ekrana sahip olacak. Galaxy S7 edge bildiğimiz edge ekranına sahip olurken Galaxy S7 ise yukarıdan ve aşağıdan eğime sahip olacak. Ve sitenin iddiasına göre cihazlardan Galaxy S7 microSD kart girişine sahip olacak. Eğer iddialar doğruysa buna bir yandan eski kullanıcıların gönlünü alma denemesi olarak da bakılabilir.

 

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Bence de

  • Bence gelmez. Çünkü 32 gb için 100$ fazla para alıyor neden vazgeçsin ki. Ama samsung en azından Apple gibi 16gb koymuyor 32gb koyuyor. 16gb f/p olmadığı sürece kesinlikle alınmaz.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!