This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung Galaxy S7 serisinden heyecanlandıran haberler

Samsung acaba geçen yıl Galaxy S6 ve S6 edge sonrasında yöneltilen tüm eleştirileri Galaxy S7 ile yok etme planları mı yapıyor? Aslında sorulması gereken soru şu: Bir marka herkesi mutlu etmeyi başarabilir mi?

Samsung Galaxy S7 ile en son ortaya atılan iddialar oldukça ilgi çekici. 5.1 inç ve 5.5 inç ekrana sahip olması beklenen cihazlarla ilgili heyecan yaratan söylenti ise farklı bir noktaya odaklanıyor. Öyle ki cihazların ikisinin de suya dayanıklı olacağı söylenmekte. Aslında bu Galaxy S Active serisinde gördüğümüz bir özellik ve Galaxy S7 serisinin bu özellikle gelmesi Amerika’yı baştan keşfetmek olmaz ama yine de “Premium” olarak anılan ve piyasaya sürülen bir cihazın bu özelliğe sahip olması büyük artı. Görüşlerden biri Samsung’un bu özelliği Galaxy S6 serisinde es geçtiği çünkü markanın camdan cihazlar konusunda çok da deneyimli olmadığı yönünde. Evet, mantıklı bir yaklaşım hatta bu bakış açısından Galaxy S7’nin bu su geçirmeme özelliğine sahip olması sürpriz olmayacak.

s6flat
 © Samsung

Heyecan veren söylentiler bununla da kalmıyor. Samsung’un Galaxy S7 ve S7 edge ile microSD girişine geri döneceği ayrıca pil kapasitelerini de Galaxy S7’de 3000’e , Galaxy S7 edge’de ise 3,600 mAh yapacağı konuşuluyor. Bu kapasitelerde premium bir cihazın üzerine geliştirilmiş hızlı şarj ile birleştiği düşünülünce insanın aklına gayet kaliteli bir cihaz geliyor. Aynı kaynak cihazların Exynos 8890 işlemci ile çalışacağını ve 4GB RAM’e sahip olacağını söylüyor. Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge 32 ve 64 GB seçenekleriyle gelecek.

Açıkçası eğer Samsung bu iddiaları gerçekleştirebilirse belki de ilk kez bir marka herkesi sevindirmeyi becerebilecek.

 

 

Kaynak: Venture Beat

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!