This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Samsung'dan ucuz tablet: Galaxy Tab 3 Lite Ocak'ta geliyor

Sıkı durun, görünen o ki Samsung “Lite” serisini gelecek yıl farklı varyasyonları mevcut cihazlarında uygulamaya hazırlanıyor. Henüz Galaxy Note 3 Lite ve Galaxy Grand Lite haberlerinin dumanı üstündeyken yeni bir bilgi daha özellikle Samsung severleri fazlasıyla keyiflendirecek. Duyumlara göre Samsung, Galaxy Tab 3 Lite üzerindeki çalışmalarını bitirmek üzere ve Ocak’ın ikinci haftası piyasaya sürecek.

GalaxyTab37InchLandscape
© Samsung

Henüz cihazın özellikleri ile bir bilgi olmasa da 100 euro civarlarında bir fiyatı olacağı ve Samsung’un ürettiği en ucuz tablet unvanını elde etmesi bekleniyor. Daha önceden bahsedilen Samsung’un 2014 yılında ucuz fakat özellikleri hiç de azımsanmayacak tabletler üretme planı düşünülünce bu haberin de inanılırlığı artıyor. Samsung bu adımla aynı anda Çinli üreticilerin ürettikleri ucuz tabletlerle  de rekabete girebilecek.

Galaxy Tab 3 Lite’ın Wi-Fi ve 3G varyasyonları ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Wi-Fi versiyonun krem beyazı renge sahip modelinin 2014’ün ilk iki haftasında piyasaya çıkması ardından 3G modelinin üçüncü haftada onu takip etmesi bekleniyor. Cihaz için siyah renk seçeneğinin de 2014’ün 4 ile 6. haftaları arasında çıkacağı öngörülüyor.  Özellikle cihazın 3G seçeneğinin özelliklerinin de belli olduktan sonra fazlasıyla ilgi görmesi çok olası.

Unutmadan belirtelim, bunlar öngörülen tarihler ve elbette değişebilirler yani tarihlerden daha çok cihazların özelliklerine odaklanmakta şimdilik fayda var. Umarız önümüzdeki dönemlerde Samsung’un üzerinde çalıştığı AMOLED ekranın da tabletlerde kullanılmaya başlayacağı ile ilgili haberler almaya başlarız.

Siz Samsung’un “Lite” serisi ile ilgili ne düşünüyorsunuz? 2014’te piyasaya çıktıklarında almayı planlıyor musunuz?

Kaynak: Sammobile

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!