This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung HomeSync: Yeni Akıllı Android Televizyon

Samsung dün itibariyle Android işletim sistemi ile çalışan ilk televizyonunu Barselona'da yapılan MWC 2013 etkinliğinde tanıttı. Bundan böyle Android telefon sahipleri favori Android uygulamalarını, oyunlarını, cihazlarındaki video ve audio dosyalarını kablosuz bir şekilde yeni Samsung Android Akıllı TV ile paylaşabilecek. Televizyonda yeni bir dönemin kapıları aralanıyor.

 

Samsung'un yeni akıllı TV'si kullanıcılarına Android telefonları ile muhteşem bir entegrasyonun tadını çıkarma imkanı tanıyor. HomeSync adı verilen bir bağlantılama sistemi ile artık Samsung Akıllı TV sahipleri artık Google Play ile doğrudan doğruya bağlantı kurarak sevdikleri uygulamaları TV'lerin indirip kullanmanın tadını çıkarabilecekler.

Yeni Samsung Akıllı TV içerisinde 1 TB'lık bir dahili depolama alanı bulunuyor. TV aynı zamanda 1.7 GHz'lik çift çekirdekli işlemciye ve de 1 GB sistem RAM'ine sahip.

Samsung Anroid Akıllı Televizyon Kullanım Tecrübesi Videosu (İngilizce)

Samsung Android Akıllı TV'nin kullanım tecrübesi hakkında fikir sahibi olmanıza yarayacak bir videoya aşağıda göz atabilirsiniz. Video dünyanın en önemli teknoloji bloglarından The Verge'ün editörleri tarafından kayıt edilmiş. 

(youtube linki: buradan)

 

Fotoğraflar: Samsung

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!