This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Samsung, HTC, Google, Asus ve LG'den Yeni Modeller Geliyor

Nexus 4 white
Beyaz Nexus 4 / © AndroidPIT

Android dünyası çalkalanmaya devam ediyor. Yeni dedikodulara göre Android'in en büyük şirketleri yeni cihazlar üzerinde çalışıyor: Samsung, Galaxy Note 8'in yeni renkleri ve Galaxy S4'ün yeni versiyonuyla; HTC, HTC One'ın daha büyük ekranlı bir modeliyle; Google / ASUS, Nexus 7'nin yeni bir versiyonuyla; ve Google / LG, beyaz Nexus 4 ile.

Samsung

İddia edilen Galaxy S4 modelinin ismi Zoom: ARM11 işlemci, 960x540 çözünürlüklü 4.3 inç ekran ve 10x zoom özelliği olan 16 MP kamera ile siyah versiyonu 3 Haziran'da, beyaz versiyonu ise bundan iki hafta sonra 17 Haziran'da gelmesi bekleniyor. Görünen o ki  Galaxy S4 Mini  ve Galaxy S4 Active'in Temmuz'da tanıtılmasıyla Samsung tüm Galaxy ailesini tüm farklı segmentlere hitap edecek şekilde  tamamlama niyetinde.

Galaxy Note 8 ise iki sıradışı renk ile gelebilir: Pembe ve kahverengi.

galaxy note 8 brown
Kahverengi Galaxy Note 8 / © evleaks
galaxy note 8 pink
Pembe Galaxy Note 8 / © DakiX

HTC

HTC One Mini ve One Plus dışında HTC'nin, One'dan daha büyük -5 ile 6 inç arasında ekrana sahip olan- bir phablet üzerinde çalıştığı söyleniyor. Tayvan'lı şirket biraz HTC One ile kazandığı ivmeyi kullanarak biraz da Samsung'un pazara ürün yığması stratejisini kopya ederek öteden beri varolan problemlerini çözme çabasında.

htc one 1
HTC One'ın yeni versiyonu bir phablet mi? / © AndroidPIT

Google/Asus/LG

Nexus 7'nin ikinci jenerasyonu Asus ve Google ortaklığında 10 Haziran'da tanıtılıp yılın üçüncü çeyreğinde pazara sunulacak. Yine ayın 10'unda Nexus 4'ün beyaz modelinin de tanıtılacağı söyleniyor.Yine söylenenlere göre iki cihaz da Android 4.3 ile gelecek.

nexus 7 back
Nexus 7'nin ikinci jenerasyonu geliyor. / © AndroidPIT

Kaynak: Cult of Android

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!