This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung için Marshmallow en sonunda Avrupa'ya geliyor

Polonya, Güney Kore’nin ardından Samsung güncellemelerinin çıktığı pazarların başında gelir. Heyecanla beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin de ayak sesleri Polonya’da duyulmaya başladı.

galaxy s6edge marshmallow
 © Samsung

Belki ülke olarak daha iyi test yaptıklarından belki de Polonya Samsung ekibinin hızlı çalışmasından bilinmez fakat büyük güncellemeler Samsung tarafından kıta Avrupa’sında önce Polonya’ya gelir. Muhtemelen bu sorunun cevabını asla bilmeyeceğiz fakat bildiğimiz bir şey var o da Marshmallow’un yakınlarımıza gelmesine az kaldı.

T-Mobile Polonya’nın Twitter üzerinden duyurduğu bilgide Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için Marshmallow’un yolda olduğu “Android #marshmallow is already on the way to our Samsung #s6 and #s6Edge.” tweeti ile söylendi.

Güney Kore’de Marshmallow’un çıkmış olması buralarda kimseyi çok ilgilendirmiyor ve biz güncellemeyi hemen istiyoruz. Bu yüzden de Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’in tanıtılacağı gün, güncellemenin de Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için dağıtılacağı senaryosu çok hoş gelmiyor kulağa.

6 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!