This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung için Note 5 mi yoksa S6 Edge+ mı öncelikte?

Tanışmaya günler kala Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ ile ilgili de sorular çoğalıyor. Bu sorulardan ilginç biri de aslında The Korea Herald gazetesinin ortaya attığı iddiadan geliyor.

note5leakimg
 © Mobile Fun

Gazetenin iddiasına göre Koreli teknoloji devi Galaxy Note 5’i dünyanın her yerinde piyasaya sürmeyecek. Bu bölgelerde daha çok Galaxy S6 Edge+’a ağırlık verilecek. Bu haberin devam ilişkili olaraksa Kore gazetesi, genel olarak da Samsung’un Galaxy S6 Edge+’ın pazarlamasına daha ağırlık verdiğini iddia ediyor.

Görünen o ki Galaxy S6 Edge+ global olarak piyasaya sürülürken Samsung henüz Note 5 konusunda kararsız. Aslında bu düşünce biraz garip geliyor çünkü Note serisi de her zaman en çok ilgi çeken ürünleri barındırmıştır. Pazarlama açısındansa Samsung’un galaxy S6 Edge+ üzerine yoğunlaşması çok sürpriz değil sonuçta inovasyon orada. Zaten bilinen Note serisini şimdilik çok göz önünde tutmanın çok anlamı yok.

12 Ağustos’ta tanıtılacak ve 21 Ağustos’ta satışa çıkacak cihazların reklamları zaten bize bu sorunun cevabını verecektir.

 

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • bu çok saçma zaten millet note 5 i bekliyor s6 edge + sonradan çıktı eger s6 edge plus ta kalem olursa işler değişir ama kalem olmassa yanlış strateji olur note 5 bekleyen çok kişi var...

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!