This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

 

Gerçekten çok önemli bir haber ile karşınızdayız. Samsung’un Android platformundaki bugüne kadar elde etmiş olduğu başarılar ortada.; önemli ürünler, büyük satış başarıları ve piyasaya yön veren buluşlar... Samsung Galaxy S3 hakkında en iyi akıllı telefon olduğu yönünde nameler dizilmeye başlandı bile. Kore firması Samsung’un en son bombası ise firmanın gelecek yılın ilk çeyreğinde kendi ürünlerine yönelik kendi Facebook versiyonunu çıkartacaklarını açıklamaları oldu.

Bu haber karşısında ‘Vay be!’ dememek elde değil. Samsung Facebook olarak adlandırabileceğimiz bu proje kapsamında Samsung sadece akıllı telefonlarını değil TV, dijital fotoğraf makinaları, Blu-ray cihazları gibi elektronik aletlerini de kapsamlı bir entegrasyona sokuyor olacak.

En erken önümüzdeki yılın ilk çeyreği içerisinde çıkartılan ürünlerde görülebilecek bu heyecan verici gelişim Samsung’un zaten çok güçlü olan iletişim ve görüntüleme altyapısını çok ileriye götürebilecek.

Bu noktada Samsung’un getireceği bu yeniliğin Facebook ve de Zuckerberg’e ne derece zarar verebilceğini, piyasada bütün orjinal özelliklerine rağmen Facebook bir türlü ciddi bir rakip olamayan Google+ gibi bir platformunı referans alarak analiz etmek gerektiğini düşünüyoruz. Kısacası Facabook’u sarsmak o kadar da kolay değil. Ama kesin olan bir şey var ki Galaxy S3 modeliyle atılım yapmış olan Samsung ekibi bu işi çok ciddiye alacak ve de büyük bir efor sarf ederek harika bir entegrasyonu bizlerle buluşturacaklar.

Konu ile ilgili gelişmelerden sizleri haberdar ediyor olacağız.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!