This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
24 Shares 6 comments

Samsung S Pen: Gerçekten faydalı mı yoksa gereksiz bir zımbırtı mı?

Samsung geçtiğimiz hafta Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ cihazlarını tanıttı. Amerika ya da Türkiye bu iki cihaza da aynı anda ulaşabilecek şanslı ülkelerde.

LV1A3691
© AndroidPIT

Tüketim konusunda zaten küçük Amerika’yız bu yüzden önümüze ne konulsa alıyoruz burası bir gerçek. Avrupa’da ise durum farklı, bu yüzden de Samsung Note 5’i Avrupa’da satmayacak. Samsung yetkililerinin AndroidPIT’e söyledikleri Avrupa’daki kullanıcıların S Pen’i kullanmadıkları, Note serisini sadece geniş ekranı yüzünden tercih ettikleri yönünde. Samsung da Avrupa’da büyük ekran isteyen Galaxy S6 Edge+ ile yetinsin demiş olabilir.

note4
 © ANDROIDPIT

Peki siz S Pen ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Faydalı ve fark yaratan bir özellik mi yoksa sadece gösterişli bir zımbırtı mı?

S Pen ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
View results

 

6 comments

Yeni yorum yaz:
  • Çok gerekli değil hatta eğlence amaçlı resim karikatür tarzı şeyler çizmek dışında hiçbir anlamı yok bence kalemin

  • Kalemin olması gayet iyi Note serisine hayat veren bir araç bence. Kalem olmasaydı Note serisi de olmazdı 😃 yani benim düşüncem bu 😆😆

  • Dogukan 18.Ağu.2015 Link to comment

    Arada sırada kullanışlı olacak bir araç

  • Note 3 kullanıcısıyım. Çok fazla olmasada kalemi kullanıyorum. Görev notu uygulaması çok başarılı. Ayarlardan kalem çıkınca hemen onun açılması komutunu verebiliyorsunuz ki anlık şeyler için çok kullanışlı. Şunuda söyleyeyim Note serisi kullanıpta S pen'i yuvasından daha hiç çıkarmamış arkadaşlarımda oldu. Bunu anlamakda gerçekten zorlanıyorum. Maksat geniş ekransa bu konuda bir sürü muadili var artık Note serisinin. Yani sırf Note serisi sahibi olmak için alınmamalı kaleminde hakkı verilmeli :)

  • Gunluk kullaniyorum, eski bir nokia kullanicisi olarak aliskinim kaleme. lakin cok da elzem degil isin acikcasi.

  • bende s4 var kalem yokta eniştem ve halamda note 3 var kalemi bırakmıyorlar ellerinden hemen herşeyi not alıyorlar çizim yapıyorlar oldukça aktif kullanıyorlar,tabi çevremde kullanmayanda var kalemi....

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!