This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung, S3'ün Siyah Modelini Piyasaya Sunabilir

Galaxy S3'ün bir takım fotoğrafları çok yakın zaman önce Samsung'un Facebook sayfasında yayınlanmıştı. Bu resimlerin amacı bir yandan telefonun özellikleri hakkında bilgi vermek ve Olimpiyat ruhunu yaşatmak olsa da bizim ilgimizi çeken şey aletin rengi oldu. Görünen o ki Galaxy S3'ün siyah versiyonu varmış ve Samsung onu tüm dünyayla paylaşmayı unutmuş(!). Acaba şirket dünyanın en çok satan akıllı telefonunun siyahını hazırlama aşamasında mı?

Galaxy S3'ün gerçekten siyah versiyonu mu yoksa sadece bir ışık efektinden dolayı mı öyle gözüküyor tam çözemedik. Belki de Samsung piyasaya resmi sürümden önce insanlarda biraz merak uyandırmak istiyor.

Farklı renkleri belli aralıklarla piyasaya sunmak satışların aynı ayarda gitmesi ve tüketicilerdeki heyecanı yüksek seviyede tutulması için iyi bir strateji. AT&T'nin de Kırmızı Galaxy S3'ü sunacak; ki bu da cihazın farklı farklı renklerinin piyasaya sunulabileceğini gösteriyor. Bunun dışında önceki iki S serisi telefonlar da siyah modeliyle gelmişti. Samsung bu geleneği devam ettirmek isteyebilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Hangi renk daha iyi? Siyah S3 almak ister miydiniz?

Görüşlerinizi aşağıda bizimle paylaşın!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!