This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Samsung tamamen yeni bir cihazla gelmeye hazırlanıyor

Samsung’un yenilikleriyle ilgili son günlerde ortaya çıkanlar ve sızanlar kadar konuşulanlar da ilgi çekiyor. Öyle ki Samsung’un telefon, televizyon ya da akıllı giyilebilir cihazlar dışında tamamen farklı bir alana gireceği iddia edilmekte.

androidpit skeye nano drone
muhtemelen nano-drone olmayacak fakat Samsung'un bu inovasyon aşkıyla piyasaya ne çıkaracağı belli olmaz     © AndroidPIT

Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ neredeyse tüm ilgiliyi üzerlerinde toplamış durumdalar. Fakat bunlar dışında Samsung oldukça revaçta olan bir ürünü daha üretmeye hazırlanıyor. Bu ürün bir drone olacak. Project Selfie Camera Drone olarak adlandırılan çalışmalar sonucunda Samsung piyasaya özellikle giyilebilir cihazlarıyla uyum içinde çalışan bir drone sürecek. Aslında bu çok da çılgınca bir yenilik sayılmaz çünkü OnePlus geçtiğimiz aylarda piyasaya kendi ürettiği minik bir drone sürmüştü zaten. Yine de Samsung bu oyuna girerse işler değişir, standartlar yükselir. İnsanların ortak düşüncesiyse özellikle iyi bir pil kapasitesi konulursa cihazın bir çok sporcu ve maceraperestin vazgeçilmezleri arasında yer alacağı yönünde.

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!