This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung: Telefonlarımız daha ince ve daha premium olacak

Daha ince, daha premium… Bu sözler Samsung’un Co-CEO’su Shin Jong Kyun tarafından bugün Seul’de gerçekleşen toplantıda söylendi. Bu açıklama sonrası Samsung’dan daha özel cihazlar bekleneceği kesin. Çünkü firma kendi ağzıyla daha ince daha premium ve daha yüksek çözünürlükte ekrana sahip cihazlarla geleceklerini belirtti.

samsung galaxy s6 dialer
© ANDROIDPIT

Aslında Galaxy S6’ya bakarsa Samsung’un gelecekteki üst sınıf cihaz stratejisinin yansımasını görebiliriz. Aldığı övgüler Samsung’un hoşuna gitmiş olacak ki teknoloji devi Apple’a karşı savaşında artık daha özel cihazlara ağırlık vereceğini belirtiyor.

Bu açıklamadan sonra Seul borsasında Samsung hisseleri 1.9 seviyesinde değer kazandı. Şirket hisseleri Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge cihazları tanıtıldığından beri yüzde 8.9 seviyesinde değer kazanmış durumda.

Kaynak: Bloomberg

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • S5 çıktığı dönem S6 gibi bir tasarimla piyasaya ciksaydilar o zaman samsungu tebrik ederdim fakat iphone 6 dan sonra iphone 6 klonu bir telefon tanıtınca hayal kırıklığına uğradım.S6 yı beğendim fakat keşke daha farklı bir tasarımla çıksaydı. Koskoca firmaya düzgün bir tasarimci koysalarda artık kendine özgü, başka markalara benzemeyen bir telefon üretse...

  • hadi bakalım Samsung güveniyorum... muhtemelen bu ipuçları note 5 için... :)

  • İnşallah umuyoruz ki bu tasarım değişir hocam :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!