This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares No comments

Samsung Türkiye: Galaxy S4 Ay Sonunda Geliyor

Doğu Avrupa ve Türkiye pazarlarına Nisan'ın 24'ünden itibaren gireceği duyumlarını aldığımız Galaxy S4'ün ne zaman geleceğini ve fiyatını bizzat Türkiye Samsung Mobile dükkanına sordum.

samsung galaxy s4 gallery 9

Galaxy S4 mü HTC One mı tartışmaları bir yana dursun İstanbul'da bulunduğum üç hafta boyunca Taksim'e her gidişimde Samsung Mobile dükkanını ziyaret edip çalışanlara cihazın ne zaman geleceğini sordum. İlk olarak şundan eminiz: Cihaz ay sonunda Samsung Mobile'larda satılmaya başlanacak. Yani herhangi bir gecikme gözükmüyor.

İkinci olarak da Samsung'un herhangi bir operatöre veya şirkete herhangi bir ön satış hakkı verip vermediğini sordum. Satıcı bunun hakkında bir bilgim yok fakat bunun çok düşük bir ihtimal olduğunu söyledi. Bu fikir benim de kafama yattı çünkü İstanbul'da birkaç yerde yeni yeni Samsung Mobile dükkanları açılmaya başlandı ve Samsung sanki bu dükkanları özellikle Galaxy S4'e yetiştirmeye çalışıyor. Zaten bu dükkanlar dururken başka firmalara bir öncelik vermesi de mantıklı olmayabilir.

En önemli noktalardan biri de tabii ki fiyatı. Üç gün önce bir Türk sitesinde fiyatının 1800 TL civarı olduğunu girmemize rağmen Samsung Mobile satıcısı fiyatının henüz kesinleşmediğini fakat 2000-2100 TL arası bir fiyat beklediğini söyledi. Şahsen Türk sitesinde istenen fiyatın yanında bu bana çok inandırıcı gelmedi.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!