This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
Authored by:

Samsung Twitter'dan Galaxy S4'ün Resmini Yayınladı(!)

Authored by: Gökhan G. — 12.Mar.2013

"Unpacked" adını verdikleri tanıtıma sayılı günler kalmışken Samsung, kendi Twitter hesabından Galaxy S4'ün resmini yayınladı.Tabii bunun orjinal cihaz olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi yok.

Açık konuşmam gerekirse benim dikkatimi direktman logonun orada bir yerlerde olması gereken telefon ses çıkışının olmayışı çekti. Sonra kendi kendime "yok artık Samsung da kendi hesabından yanlış ürün gösterip insanları yanlış yönlendiremez" dedim. Fakat emin olmamakla birlikte hala bu düşüncedeyim. Samsung'un Twitter hesabında direktman "işte bu yeni Galaxy S4" denmemiş. Yani resimdeki bu cihaz gerçek S4 olmasa bile Samsung'u kimse suçlayamaz. Bana kalırsa bu sadece cihazın tanıtım gösterisine atıfta bulunan illustratif bir resim.

Öte yandan dün sizinle bir Çin forumundan sızan S4 görüntüleri insana kesinlikle daha gerçekçi geliyor. Ne de olsa S4'e benzeyen bir cihazı kanlı canlı görüyorsunuz.

(Fotoğraf hakları: Samsung)

Kaynak: Twitter Samsung

Studied Computer Engineering for 2 years but then switched to Economics. Currently pursuing a Master´s degree in International Economics. His passion for technology dates way back to his childhood, which lead him to do two internships with Turkish mobile carriers Avea and Turkcell before joining AndroidPIT in June, 2012.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!