This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung 2014 yılında yakaladığı 50 milyonluk televizyon satışı rakamıyla çok da tatmin olmuşa benzemiyor. Teknoloji devinin bu yılki hedefiyse 60 milyon tv satışı.

AndroidPIT IFA Samsung
© AndroidPIT

Televizyon pazarında daha da istekli bir şekilde yer alacağı belirtilen Samsung, televizyon panellerini Tayvanlı Innolux ve AU Optronics ve Çinli Star Optoelectronics Technology’den tedarik etmekte. Satılacak çoğu televizyonunsa Ultra HD ya da 4K olması düşünülüyor. Yeni paneller kullanılan televizyonlar yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Bir diğer güçlü oyuncu LG ise bu yılki televizyon satışlarını geçen yılki 32 milyonun üzerine taşımak ve 40 milyonu yakalamak istiyor.

4 comments

Yeni yorum yaz:
  • Televizyon konusun da eğer 3D amaçlı TV alınacaksa pasif 3D teknoloji destekleyen modeller tercih edilmelidir hem gözlükleri hafif hemde göz ağrıtmıyor.. 3D tercihim herzaman LG dir. Ama 3D tercih değilse kesinlikle Samsung tercih edilmelidir çünkü HD kanallarda yada SD kanallardaki görüntü diğer markalara fark atar.

  • lg ve philips 4k tv yayını desklemiyor anca internetten izleyebilirsin veya usbden samsung 4k tvler hem trt4k gibi kanalları deskleyecek hemde yeni teknolojileri evoloition kit sahesinde deskleyecek tv den anlamıyorsanız yorum yazmayın lütfen

  • LG daha kaliteli veya Philips

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!