This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung’un Kristal Serisine Galaxy S2’den Sonra Galaxy S3 Eklendi

 Akıllı telefonların değerli birer aksesuar tadında kullanılması amacıyla değerlerini arttırıcı altın,gümüş ve hatta elmas gibi malzemeler ile kaplanarak özellikle bayan kullanıcıların dikkatini çekecek şekilde pazarlanması yeni bir olgu değil. Fakat bugüne kadar firmalar genelde daha çok eski model telefonları gösteriş amaçlı kullanma yoluna gitmişlerdi.Dünyaca ünlü mücevher firması Swarovski ile Samsung’un bir araya geldiği yeni Swarovski Galaxy S3’de ise hem gösteriş hem de performans bir arada sunuluyor.

 Bir anlamda şaşalı olarak niteleyebileceğimiz Swarovski imzalı Kristal Serinin Galaxy S2’den sonrali ikinci telefonu olan Swarovski Galaxy S3 telefonunun etrafı ışıldayan elmas parçacıklarıyla donatılmış. Dünya’da milyarderlerin mesken tuttuğu Dubai, Moskova, Miami gibi şehirlerde yüksek satış başarısı yakalaması işten bile olmayan bu cihazın ülkemizde de İstanbul sosyetesi tarafından rağbet görmesi olası. Kendisi zaten normal tüketiciler için küçük bir servet değerinde olan Samsung Galaxy S3’ün elmas işlemeli Swarovski versiyonunun fiyatı ise dudak uçuklatıcı cinsten: 3390 $!

Okuyucularımız içerisinden bir cep telefonuna ülkemiz para birimiyle yaklaşık olarak 6 buçuk milyar TL vermeyi gözden çıkaranların AmosuCouture.com isimli web sayfasını ziyaret ederek detayları incelemelerini öneririm. Alıcı değil sadece görücü olanlar ise yukarıdaki fotoğraflarla yetinmek zorundalar.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!