This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Sandy Kasırgası New York'daki Google Etkinliğini İptal Ettirdi

 Bugün (29 Ekim 2012) New York'da yapılacak olan  ve tüm teknoloji dünyasının kenetlendiği Google etkinliği Amerika'nın doğu kıyısını vuran Sandy Kasırgası yüzünden iptal edildi ve de henüz belli olmayan ileri bir tarihe ertelendi. AndroidPIT redaktörlerinden Andreas'ın da katılacağı ve de tüm ekibimiz tarafından 'Canlı Blog' olarak okuyucularımıza geçmeyi planladığımız etkinlik kapsamında Google'ın en yeni jenerasyon Nexus cihazları ile Android'in en son sürümü olan 4.2'yi tanıtması bekleniyordu. 

New York'daki Etkinlik Sandy Kasırgası'nın azizliğine uğradı

 

Pasifik Okyanusu'ndan Kuzey Amerika'a doğru yaklaşmakta olan Sandy Kasırgası'nın Amerika Birleşik Devletler'nin Güney Doğu'sundan ülkeye girerek ülkenin doğu sahilindeki şehirleri etkilemesi bekleniyor. Bu  anlamda içlerinde New York Washington D.C'nin bulunduğu doğu sahili şehirlerinde güvenlik tedbirleri en üst düzeye çıkarıldı. 

Google'ın da New York'da okyanus kenarında bir mekanda yapacağı etkinlik  ise ilgili bölgenin tahliye edilmesi zorunluluğu sebebiyle askıya alınmak zorunda kaldı. Hatırlarsanız firmanın geçen seneki Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sisteminin tantımı Steve Jobs'un vefat etmesi sebebiyle daha ileri bir tarihe ertelenmişti. Geçen sene önemli bir insanın kaybı ile ertelenen etkinliğin benzeri bu sefer bir çok insanın hayatına mal olabilecek kasırga sebebiyle ertelenmiş oldu. 

Okuyucularımızı konu ile ilgili gelişmelerden haberdar etmeye devam ediyor olacağız. 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!