This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Teknolojinin kalbinin attığı CES 2015'te görücüye çıkacak akıllı saatler yavaş yavaş ortaya çıkarken Polar A300 adlı modelin şarj süresi dikkat çekti. İşte detaylar...

ekran resmi 2015 01 03 23 39 55
POLAR / © shiftdelete

Teknolojinin kalbinin attığı ve bizlerin de yakından takip ettiği CES 2015’te akıllı saatleri ile adını yavaş yavaş duyurmakta olan Polar, yeni modeliA300’ü duyurdu. Şirketin M400 modelinin benzeri olan A300 bir hayli yetenekli, üstelik şarjı tam bir ay gidiyor.

CES 2015’te görücüye çıkacak olan akıllı saat, adım sayar özelliği, atılan kalori ve katedilen mesafenin gösterilmesi gibi yeteneklerinin yanı sıra uyku kalitesine dair bilgi de sunabiliyor. Bluetooth üzerinden iOS veAndroid’li cihazlarla eşleşen cihaz, Polar Flow adlı uygulama sayesinde senkronize oluyor.

Su geçirmez özelliği sayesinde duşta ya da yüzerken kullanılabiliyor. Alarmve titreşim özelliği de bulunan bu aygıtın GPS özelliği ise maalesef yok.

ekran resmi 2015 01 03 23 39 46
POLAR / © shiftdelete

Beyaz, siyah, pembe, mavi, gri ve sarı renklerle Şubat ayı itibarıyla satışına başlanacak akıllı saatin fiyatı ise 140 dolar olarak açıklandı. Ayrıca değiştirilebilir saat kayışları da 25 dolardan satın alınabilecek. Elbette bu fiyatlar ABD için söz konusu rakamlar.

Polar A300’ün Türkiye’de satılıp satılmayacağı ise henüz bilinmiyor. CES 2015’te çok sayıda yeni akıllı saatle karşılaşmayı umuyoruz. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Kaynak: Shiftdelete.Net

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!