This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Save the Puppies - Küçük patilere yardım edin!

Lütfen yardım edin! Biri gitti ve çok sayıda köpek getirdi! Cruella De Vil dalmaçyalıları ve daha birçoklarını gasp edip kendi zevkini tatmin edebilmek için onlardan kürk yapabilecek mi? Suçlu kim olursa olsun bir şey kesin ki o da tatlı küçük köpekçikler kayıp. Bu nedenle lütfen Save the Puppies! oyununda köpeklere yardım edin!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.3 1.5.2

Özellikler & Kullanım

 Save the Puppies boş bir cadde veya sokak manzarasıyla başlıyor. Gecenin bir yarısı bir van beliriyor. Sürücü dışarı çıkıyor, eve doğru yol alıyor ve kaba elleriyle alabildiği kadar köpeği kapıyor. Bir sonraki sabah anne köpek her yerde tatlı küçük bebeklerini arıyor fakat nafile. Sizin göreviniz anne köpeğe, bebeklerini bulmaları için yardım etmek.

Arka fon bahçeyi andırıyor ve anne köpek (viyana cinsi) bir kafeste hapsedilmiş çocuklarına ulaşabilmek için birçok engelden geçiyor. Köpek sola sağa ve ileri geri hareket edebilse de bazen tüm bu seçenekler mevcut değil. Ok tuşlarında köpek patileri size yapmanız gerekeni gösteriyor.

Yol boyunca kemikler var ve köpek ekstra puan almak için onları toplayabilir. Köpeğin attığı toplam adım sayısı da önemli: Yavrularına vararken ne kadar az adım atarsa o kadar fazla skor kazanıyorsunuz. Dahili bir puanlama sistemi oyun içinde performansınızı gösteriyor.

Kemikler dışında ayrıca yol köpeğin yiyip böylelikle büyüyeceği sosislerle kaplı. Köpek büyüyebileceği gibi küçülüp oldukça minik bir hale de gelebilir.

Save the Puppies'i oynarken genel olarak gerçekten eğlendim.

Ekran & Kontroller

 Save the Puppies'te navigasyon çok kolay. Her adımda açıklamalar var ve kontroller hoş ve basit.

Hız & İstikrar

Save the Puppies başlangıçta oyunun açılması için olan yükleme kısmında harcadığınız birkaç saniye dışında genel olarak hızlı.

Uygulama beni genel anlamda son derece stabil olmasıyla etkilediyse de sadece bir kereliğine kendiliğinden kapandı.

Fiyat/Performans Oranı

Save the Puppies çok hoş bir şekilde tasarlanmış ve bedava! Harika!

Ekran Görüntüleri:

Save the Puppies - Küçük patilere yardım edin! Save the Puppies - Küçük patilere yardım edin! Save the Puppies - Küçük patilere yardım edin! Save the Puppies - Küçük patilere yardım edin! Save the Puppies - Küçük patilere yardım edin!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!