This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Beni korkutan bir şey varsa o da birilerinin doğum gününü veya daha da kötüsü bir randevuyu unutmak. Oldukça planlı programlı biriyim ve insanların randevularını ve önemli tarihleri hatırlatan uygulamaların potansyelini hemen farkettim. Kısa zaman önce Schedalls'i denedim ve iyi olup olmadığını incelememizde görebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.2.0 1.2.0

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Uygulama detayları:
Çalıştığı sürüm: 2.1
Root: Yok
Büyüklük: Yaklaşık 1 MB
Ice Cream Sandwich / Jelly Bean'e optimize edilmiş mi: Evet

İzinlerde hiçbir sorun yok.

Elimden geleni yapıyorum fakat randevuları ve arkadaşlarımın doğum günlerini ne yapsam da unutuyorum. Bu çılgınlığa bir son vermeye karar verdim ve Schedalls'ı yükledim. Söylemem gerekir ki uygulama hayatımda pozitif bir değişiklik yarattı.

Schedalls kullanıcılarına SMS yaratmasını ve bu SMS'in hangi tarih ve saatte gönderileceğini ayarlamasını sağlıyor. Dilerseniz birden çok alıcıya gönderebiliyorsunuz. Örneğin yeni yılda tüm iş arkadaşları ve arkadaşlarınıza yeni yıl mesajını bu yolla gönderebilirsiniz. Ayrıca ayarlarda bağlantı sorunu olması halinde SMS'lerin daha ileri bir zamanda gönderilmesi seçeneği de mevcut.

Daha eğlenceli özellikler: Schedalls otomatik Facebook durum güncellemerinizi de SMS yoluyla gönderiyor. Bu özellik 1 Euro'luk uygulama içi satın alımla aktive edilebiliyor. Bu özelliğin gayet hoş bir şekilde çalıştığını söylemekten mutluluk duyuyorum.
Eğer bir arkadaşınızın duvarına bir mesaj yazmak isterseniz Facebook kontaklarınızı tablet/akıllı telefonunuzla senkronize etmeniz gerek. Sonrasında Schedall ayarlar menüsünden oturum açmak ve işlem tamam.

Schedalls listesinde önceden gönderdiğiniz veya yaklaşan önemli eventlerin ne olduğuna göz atabilirsiniz. Ayrıca farklı durumlarda kullanabileceğiniz kalıplar da hazırlayabilirsiniz.

Özetle:

Schedalls arzu ettiğiniz şeylerin çoğunu size sağlıyor. Çok akıcı çalışıyor, SMS mesajları bir tuşla alıcısına ulaşıyor ve Facebook özelliği de ekstra bir eğlence unsuru. Bir sonraki adım Email ve Twitter desteği olmalı!

Ekran & Kontroller

Schedalls için bu kategoride tam not. Arayüz ve navigasyon süper. Herhangi bir şeye ulaşım anında gerçekleşiyor ve uygulamanın tasarımı modern.

Hız & İstikrar

Bu kategoride de çok iyi bir performans... Schedalls hızlı, akıcı ve güvenilir.

Fiyat/Performans Oranı

Schedalls Google Play'de ücretsiz ve herhangi bir uygulama içi reklam yok. Ücretsiz sürümü Facebook özelliği sağlamıyor; dilediğiniz takdirde 1 Euro'ya uygulama içi satın alımla bu özelliğe de sahip olabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Schedalls - Hayatınızı organize edin! Schedalls - Hayatınızı organize edin! Schedalls - Hayatınızı organize edin! Schedalls - Hayatınızı organize edin!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!